Osmangazi Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir

Osmangazi Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi Nerede, Osmangazi Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Osmangazi Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi Nerede

Osmangazi Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız, Osmangazi, Yunuseli Mh., Biladiyunus Cad. No 171, Bursa olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Osmangazi Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi Nasıl Gidilir

Osmangazi Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi nasıl gidilir, Osmangazi Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Osmangazi Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
17/YTerminal – Yunuseli / Ring
B/27Acemler İstasyonu
97/AHamitler Toki
B/17Hamitler Pazar Yeri – Doburca
B/17-AKorupark – Acemler İstasyonu
B/252. Meşe Caddesi – Atatürk Caddesi
B/29Gündoğdu – Şehreküstü İstasyonu
B/29-AAhmetbey – Şehreküstü İstasyonu

 

Osmangazi Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Şükrü Şankaya A.L.4 dk yürüme
F. Kuşçuoğlu Cd. 115 dk yürüme

 

Osmangazi Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi Telefon Numarası

Telefon: 0224 248 90 80

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Yorum yapın