Sarıyer Anafartalar İlkokulu Nasıl Gidilir

Sarıyer Anafartalar İlkokulu Nerede, Sarıyer Anafartalar İlkokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Sarıyer Anafartalar İlkokulu Nerede

Sarıyer Anafartalar İlkokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Uskumruköy, Arıköy Sitesi, Uskumruköy Köyü, Sarıyer, İstanbul, 34450 Sarıyer/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sarıyer Anafartalar İlkokulu Nasıl Gidilir

Sarıyer Anafartalar İlkokulu nasıl gidilir, Sarıyer Anafartalar İlkokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Sarıyer Anafartalar İlkokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

59HSSarıtepe Kampüsü / Son Durak Yönü
59RKBoğaziçi Üniversitesi Kampüsü
152Hacıosman Metro

Sarıyer Anafartalar İlkokulu En Yakın Otobüs Durakları

Arıköy / Kısırkaya Yönü12 dk yürüme

Sarıyer Anafartalar İlkokulu Telefon Numarası

Telefon: 0212 203 05 06

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın