Sarıyer Mehmet Sevim Ulusal İmam Hatip Ortaokulu Nasıl Gidilir

Sarıyer Mehmet Sevim Ulusal İmam Hatip Ortaokulu Nerede, Sarıyer Mehmet Sevim Ulusal İmam Hatip Ortaokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Sarıyer Mehmet Sevim Ulusal İmam Hatip Ortaokulu Nerede

Sarıyer Mehmet Sevim Ulusal İmam Hatip Ortaokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız İstinye, Elif Sk. No:4, 34330 Sarıyer/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sarıyer Mehmet Sevim Ulusal İmam Hatip Ortaokulu Nasıl Gidilir

Sarıyer Mehmet Sevim Ulusal İmam Hatip Ortaokulu  nasıl gidilir, Sarıyer Mehmet Sevim Ulusal İmam Hatip Ortaokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Sarıyer Mehmet Sevim Ulusal İmam Hatip Ortaokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

22 İstinye Dereiçi
29Ş Şişli / Taksim Yönü
29 İstinye Dereiçi
29E Maslak Gazeteciler Sitesi
29T Tarabya Üstü / Son Durak Yönü
40T İstinye Dereiçi
41SF Fatih Sultan Mehmet
59A İstinye Dereiçi

Sarıyer Mehmet Sevim Ulusal İmam Hatip Ortaokulu En Yakın Otobüs Durakları

İstinye Siteler / Emirgan Yönü 2 dk yürüme
İstinye Siteler 3 dk yürüme

Sarıyer Mehmet Sevim Ulusal İmam Hatip Ortaokulu Telefon Numarası

Telefon: 0212 323 27 65

post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın