Sarıyer Zekeriyaköy Ortaokulu Nasıl Gidilir

Sarıyer Zekeriyaköy Ortaokulu Nerede, Sarıyer Zekeriyaköy Ortaokulu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Sarıyer Zekeriyaköy Ortaokulu Nerede

Sarıyer Zekeriyaköy Ortaokulu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Zekeriyaköy, Zekeriya İÖO İç Yolu, 34450 Sarıyer/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sarıyer Zekeriyaköy Ortaokulu Nasıl Gidilir

Sarıyer Zekeriyaköy Ortaokulu nasıl gidilir, Sarıyer Zekeriyaköy Ortaokulu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Sarıyer Zekeriyaköy Ortaokulu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

H-8İstanbul Havalimanı Garaj
59RKBoğaziçi Üniversitesi Kampüsü
151Hacıosman Metro
59HSSarıtepe Kampüsü / Son Durak Yönü
152Hacıosman Metro

Sarıyer Zekeriyaköy Ortaokulu  En Yakın Otobüs Durakları

Kuzey Konakları / Demırcıköy Yönü5 dk yürüme
Ali Akkanat Anadolu Lisesi24 dk yürüme

Sarıyer Zekeriyaköy Ortaokulu Telefon Numarası

Telefon: 0212 202 60 67

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın