Van Havaalanı Şehir Merkezi Ulaşım Nasıl Gidilir

2
6650
Van Havaalanı Şehir Merkezi Ulaşım Nasıl Gidilir
Van Havaalanı Şehir Merkezi Ulaşım Nasıl Gidilir

Van’da Ferit Melen Hava Alanı/Limanı bulunmaktadır. Şehir merkezine farklı ulaşım seçeneklerini kullanarak kısa sürede gidebilirsiniz.

Şehir Merkezine Nasıl Gidilir

Şehir Merkezi Havaalanı Arası Kaç Km 9 km
Taksi Hava alanı çıkışında Taksiler bekliyor. Ücreti karşılığında dilediğiniz yere gidebilirsiniz.
Minibüs Hava alanından çıktıktan sonra 300 metre yürüyerek ana caddeye geliniz. Cadde üzerinde sürekli olarak şehir merkezine giden sarı renkli minibüsler göreceksiniz.
Halk Otobüsleri Normalde Hava alanı içine gelip bekleyen halk otobüsleri var ancak her zaman olmaya biliyor. Bundan dolayı siz yinede bir üstte minibüsler için yazdığımız seçeneği kullanınız.
Hava Alanından Erciş İlçesine Ulaşım Erciş Naim Turizm ve Pinaşya Turizm servisleri hava alanı gelen yolcu çıkışında bekliyorlar her zaman. Erciş için 13 lira karşılığında gidebilirsiniz.
Hava Alanından Patnos İlçesine Ulaşım Erciş Naim Turizm ve Pinaşya Turizm servisleri sizi 20 lira karşılığında Patnos ilçesine götürüyorlar.
Hava Alanından Hakkari ya da Yüksekova’ya Ulaşım Bunun için Hava alanından Otobüs terminaline gelip buradan kalkan Hakkari ya da Yüksekova araçlarına binebileceğiniz gibi aynı zamanda Cumhuriyet caddesine minibüslerle gelip buradan kalkan araçlara binebilirsiniz.
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

2 YORUMLAR

  1. Hava limanı şehir merkezine çok yakın. Bunu sevdim. Küçük bir hava alanı ama şehir merkezine yakın olması ve fazla ulaşım imkanı olması güzel. AYrıca ucuzda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here