5 LT Oksijen Tüpü Dolum Fiyatı 2024

5 lt oksijen tüpü dolum fiyatı, oksijen tüpü dolum fiyatları, 10 lt oksijen tüpü dolum fiyatı ve benzeri başlıklarda yardıma ihtiyacı olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz detaylı bir şekilde bilgi paylaşımı sunacaktır. Bu içeriğimizle birlikte siz değerli ziyaretçilerimiz 5 lt oksijen tüpü dolum fiyatı, 10 lt oksijen tüpü dolum fiyatı gibi başlıklarda bilgi almış olacaksınız.

Türkiye’de pandeminin artması ve Covid – 19 vakalarının bir hayli yükselmesi nedeniyle oksijen tüpü konusunda büyük sorunlar yaşanıyor olmasa da bazı ziyaretçilerimiz tarafından sürekli olarak bizlere bu tüplerin dolumlarıyla alakalı olarak sorular geliyor. Birçok alanda kullanılan ve hastaların hayatını etkileyen oksijen tüpleri dolum fiyatları konusunda geniş bir içerik hazırladık.

Oksijen Tüpü Dolum Fiyatları

Ülkemiz ekonomisi nedeniyle oksijen tüpü dolum fiyatları konusunda sizlere net bir fiyat veremeyiz. Fakat genel olarak bütün firmalardaki ortalama fiyatı 2024 yılı için sizlere aktarabiliriz. Sürekli değişen fiyatlar nedeniyle dolum yapmak isteyen müşterilerde zorluk yaşıyor, hastalarına destek olamıyorlar. Kur artışı ve diğer zamlar oksijen tüplerinin birim fiyatlarının artmasına direk olarak etki etmektedir.

Oksijen tüpleri sadece hastanelerde yani sağlık sektöründe kullanılmamaktadır. Aynı zamanda sanayi sektöründe de oldukça popülerdir. Oksijen içerisindeki basınç ve bir araya gelen yanıcı oksijen nedeniyle sanayilerde çok sık bir şekilde kullanılır.

10 LT Oksijen Tüpü Dolum Fiyatı

Bugün 10 lt oksijen tüpü dolu fiyatı genel olarak tüm firmalarda 1200 TL ile 1400 TL aralığındadır. Lokasyon bazlı bu fiyat değişebilir fakat İstanbul’da fiyatlandırma bu şekilde diyebiliriz. Eskişehir, Ankara veya diğer illerde fiyatlar daha uygun fiyatlı olabilir.

10 litrelik oksijen tüpü ortalama olarak 6 – 7 saat boyunca kullanılabilir. Kullanım süresi direk olarak basınç ile alakalı olduğundan eğer 2 bar civarında olursa ortalama 6 – 7 saat, eğer basınç değeri daha yüksek olursa 10 lt oksijen tüpünü ortalama olarak 3 – 4 saat boyunca kullanabilirsiniz.

5 Lt Oksijen Tüpü Dolum Fiyatı

Son zamlarla birlikte 5 lt oksijen tüpü de fazlasıyla fiyatta artış yaşayarak müşteriyi zor duruma sokuyor. Bugün 5 lt oksijen tüpü dolum fiyatı bütün firmalarda genel olarak 750 TL civarındadır. Kur artışı nedeniyle şu anda oksijen tüpleri bu kur artışından en çok etkilenen ürün olarak listenin ilk sıralarında yer almaktadır.

1.1/5 - 8 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.