Hakkımızda

Nasilgidilir.net internet sitesi sizlere iyi niyetle hazırlanmış internet kullanıcılarını trend konular, rehber içerikleri, adres tariflerini, ulaşım yollarını ve farklı lokasyonların bilgilerini paylaşabilmek amacıyla kurulmuştur. Nasıl Gidilir internet sitesini takibe alarak veya ziyaret ederek gitmek istediğiniz noktalara nasıl gidebileceğinizi, hangi ulaşım yolunun daha kolay olduğunu ve farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

2018 yılında açılışı yapılan Nasıl Gidilir (nasilgidilir.net) internet sitesi bugüne kadar binlerce ziyaretçisine Türkiye’nin farklı noktalarında yer alan mekanların, alışveriş merkezlerinin veya diğer lokasyonların adres tariflerini, ulaşım yollarını, iletişim bilgilerini paylaşmıştır. Nasilgidilir.net internet sitesi içeriklerinin her birisini iyi niyetle hazırlamaktadır. Paylaşmış olduğu bilgiler ile ziyaretçilerinin doğru konuma ulaşmasını sağlayabilmek esas amacıdır. Nasilgidilir.net internet sitesi sizlere her zaman için en doğru, en güncel ve en iyi ulaşım yolunu paylaşmaktan yana olur fakat olası durumlara karşın nasilgidilir.net internet sitesi resmi adres tarif yapan, harita bilgisi kuvvetli olan bilirkişiler tarafından oluşturulmuş bir internet sitesi değildir. Bu internet sitesi sizlere sadece öneri babında bilgiler sunarak gitmek istediğiniz noktalara nasıl gidebileceğinizi anlatabilmek amacıyla var olmaktadır.

Nasılgidilir.net Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Sitemizde yayınlanan hiçbir içerik ırkı, cinsiyeti, sosyal düzeyi veya ilişkiyi, dini inançları ve fiziki kusurları aşağılayıcı, kınayacak şekilde yer edinemez durumdadır.
  • Genel ahlak anlayışını zedeleyen, dini duygulara zarar veren ve aile kurumlarına zarar veren içeriklere sitemizde yayını yapılamaz.
  • Hiçbir içerik için hiçbir kişi, kurum veya farklı türevi olası durumlara karşın küçük düşüren, aşağılayan veya iftira niteliği taşıyan lakaplar, ifadeler sitemizde yer edinemez.
  • Şiddet ve zorbalığa özendiren, çocuklara olumsuz yönde etki edebilecek, bireyleri kötü yönde hedef alan ve uluslararası nefrete olumlu bakan, düşmanlığı körükleyen hiçbir içerik yine sitemizde yer edinemez.
  • Yanlış yayınlanan, doğru olmayan veya güncel olmayan tüm kaynaklar dahil bilgilerin uyarısına saygı gösterilir, uyarılması halinde gereken yapılır. Sitemiz uyar kaldır prensibi veya uyar düzelt prensibi ile hareket etmektedir.

Yasal Uyarı

  • Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette nasilgidilir.net tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir.
  • nasilgidilir.net hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu bilgileri değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir.
  • Bu web sitesine erişim ve sitede yer alan bilgilerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun nasilgidilir.net, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz.