70’lik Rakıdan Kaç Duble Çıkar (En İyi Cevap)

70’lik rakıdan kaç duble çıkar, 50lik rakıdan kaç duble çıkar, 12 duble rakı, 35lik rakıdan kaç duble çıkar şeklinde ziyaretçilerimizden çok sık bir şekilde soru almaktayız. Bizlerde ziyaretçilerimizin bu sorularını karşılıksız bırakmamak adına 70lik rakıdan kaç duble çıkar veya 50lik rakıdan kaç duble çıkar başlıklarında bilgi paylaşmış olacağız. Bu içeriğimizle birlikte 70lik rakıdan kaç duble çıkar başlıklarında bilgi almış olacaksınız.

50lik Rakıdan Kaç Duble Çıkar

Bir duble ortalama olarak 7 cl’dir. Bu hesaba göre 50lik rakıdan net olarak 7 duble çıkacaktır. Fakat rakıyı rakı bardağı yerine vodka bardağında içmeyi denerseniz bu sefer 7 duble değil, 5 duble rakı içebilirsiniz.

70’lik Rakıdan Kaç Duble Çıkar

70’lik rakıdan kaç duble çıkar sorusunun cevabı aslında sizin rakıyı nasıl ve ne şekilde içtiğinizle tam orantılıdır. Fakat 70 cc’lik bir rakıdan ortalama olarak 8 duble rakı çıkacaktır.

Bir Duble Kaç CC

Klasik olarak bu sorunun cevabı bir duble 80 cc’dir. 1, 2, 3, 4 ve 5. Duble derken artık çeneniz açılır. 6. Duble de sağa sola sataşmaya başlarsınız 7, 8, 9 ve 10. Duble de hiçbir yeriniz kıpırdamaz, etrafa boş boş bakar ve ne yaptığınızı bilmezsiniz.

35’lik Rakıdan Kaç Duble Çıkar

35’lik rakı içiyorsanız 8 tek veya 4 duble rakı çıkar. Yani kadehle içerseniz 8 tek rakı içimi yapabilirsiniz fakat duble olarak hesaplanırsa 4 duble içim yapabiliyorsunuz.

20’lik Rakıdan Kaç Duble Çıkar

Rakının en küçüğü olan 20’lik rakıdan ortalama olarak dört duble çıkabilir. Tabi sizin nasıl ve ne şekilde içtiğiniz dediğimiz gibi fazlasıyla bu duruma etkendir. Eğer kendi başınıza demlenmek istiyorsanız 20’lik rakı her zaman idealdir.

Bir Rakı Bardağı Kaç Ml

Bir rakı bardağı 205 ml’dir.

İçeriği Değerlendirin!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.