Ankara Hayvanat Bahçesi Nerede

Ankara hayvanat bahçesi nerede, Ankara da hayvanat bahçesi var mı gibi başlıklarda bu içeriğimiz detaylı bir şekilde yardımcı olabilir. Ankara hayvanat bahçesi nerede şeklinde sorusu olan ziyaretçilerimize bu içeriğimizle birlikte cevap vermekten yana olacağız.

Ankara da Hayvanat Bahçesi Var Mı

Ankara’da birden fazla hayvanat bahçesi bulunmaktadır. Bunlardan bazıları su üzerineyken bazıları da normal bilindik hayvanat bahçeleridir. Akvaryumlara ve diğer hayvanat bahçelerine gitmek isterseniz aşağıda adılı yazılı olan hayvanat bahçelerini ziyaret etmeyi deneyebilirsiniz.

  • Aqua Vega Akvaryum
  • Atatürk Orman Çiftliği
  • Deniz Dünyası
  • Keçiören Hayvanat Bahçesi
  • Sincan Evcil Hayvanlar Parkı

Ankara Yırtıcı Hayvan Parkı Nerede

Ankara yırtıcı hayvan parkı Ağustos ayında açılmıştır ve Gölbaşı ilçesinde bulunmaktadır. İçerisinde bir çok yırtıcı hayvanın bulunduğu Ankara yırtıcı hayvan parkına çocuklar dahil olmak üzere her yaştan insan giriş yapabiliyor. Bununla birlikte hayvanat bahçesi içerisinde aslanlar, kaplanlar ve diğer bütün yırtıcı hayvanlar bulunuyor.

Ankara Hayvanat Bahçesi Hangi Semtte

Harikalar Diyarı’nın karşı tarafında bulunan Sincan Evcil Hayvanlar Parkı, Ankara’nın en gözde semtlerinden bir tanesi olan Sincan’dadır. Toplu taşıma araçları veya kendi aracınızla Ankara Sincan hayvanat bahçesine çok kolay bir şekilde gidebilirsiniz.

Ankara Yeni Hayvanat Bahçesi Nerede

Ankara’nın geçmiş dönemdeki hayvanat bahçesinin yeri taşınarak ve ismi değiştirilerek tüm proje Atatürk Orman Çiftliği’ne taşınmıştır.

Yenimahalle Hayvanat Bahçesi Nasıl Gidilir

Ankara, Yenimahalle’de bulunan hayvanat bahçesine gitmek için aşağıda yer alan bilgilerle ve ulaşım araçlarıyla çok kolay bir şekilde gidebilirsiniz. Giderken kullanabileceğiniz ulaşım araçları tren, metro veya otobüs olabilir. Fakat biz sizlere otobüsle bu hayvanat bahçesine nasıl gidebileceğinizi aktarmış olacağız.

Hat AdıYön
449Akköprü – Gazi Mahallesi – BeşevlerGÖRÜNTÜLE
542Eryaman-Sezenler
220-7(Öho) Batıkent Jandarma-Maltepe
506-1Sincan Ahi Mesud Blv.-Beşevler
518-1Fatih-BeşevlerGÖRÜNTÜLE
519-1Gop(Fatih)-BeşevlerGÖRÜNTÜLE
542-1Eryaman – SezenlerGÖRÜNTÜLE
543-1Eryaman-BeşevlerGÖRÜNTÜLE
501Akinci-SihhiyeGÖRÜNTÜLE
502Kahramankazan-SıhhiyeGÖRÜNTÜLE
504Yenikent-SihhiyeGÖRÜNTÜLE
505Sincan-M.Aksoy Sk.-Sihhiye (1.Hat)GÖRÜNTÜLE
510Sincan-SihhiyeGÖRÜNTÜLE
514Çimşit-SihhiyeGÖRÜNTÜLE
515Fatih-SihhiyeGÖRÜNTÜLE
520Fatih (Gop)-SihhiyeGÖRÜNTÜLE
523Sincan-Polatli 2. Cad.-SihhiyeGÖRÜNTÜLE
525Plevne Mah.-SihhiyeGÖRÜNTÜLE
533Elvankent-Istanbul Yolu-SihhiyeGÖRÜNTÜLE
535Etimesgut-Ulus
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.