Baltalimanı Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir Yol Tarifi

Baltalimanı Hastanesi Nerede, Baltalimanı Hastanesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Baltalimanı Hastanesi Nerede

Baltalimanı Hastanesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Baltalimanı, Balta Limanı Hisar Cd. No:56, 34470 Sarıyer/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Baltalimanı Kemik Hastanesi Nasıl Gidilir

Baltalimanı Hastanesi nasıl gidilir, Baltalimanı Hastanesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Baltalimanı Hastanesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
EL2Emirgan
22REFatih Sultan Mehmet
25ASarıyer
25ESarıyer
40Taksim
40Tİstinye Dereiçi
42TBahçeköy / Son Durak Yönü
59RHRumelihisarüstü
22İstinye Dereiçi
59KKarayolları / Etıler Yönü
Baltalimanı Hastanesi En Yakın Otobüs Durakları
Durak adıMesafe
Baltalimanı3 dk yürüme
Baltalimanı / Beşiktaş Yönü3 dk yürüme
Taşlıbayır / Etıler Yönü11 dk yürüme

Baltalimanı Hastanesi Telefon Numarası

Telefon: 02123237075

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.