Bebeğe Nasıl Gidilir (Detaylı Tarif)

İstanbul Bebek Nerede, Bebeğe Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bebek Nerede

İstanbul Bebek nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Bebek, Cevdet Paşa Cd. No: 30, 34342 Beşiktaş/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bebeğe Nasıl Gidilir

Bebeğe nasıl gidilir, Bebek yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Bebek Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
DT1Vadi
U1Beşiktaş Peronlar
22REFatih Sultan Mehmet
25ASarıyer
25ESarıyer
30DVadi
40Rumeli Feneri
40Tİstinye Dereiçi
42TBahçeköy / Son Durak Yönü
57ULKuruçeşme Üstü / Merkez Yönü
HVİST-15İstanbul Havalimanı / Son Durak Yönü
HVİST-16İstanbul Havalimanı / Son Durak Yönü
49ZZincirlikuyu Metrobüs / Levent Yönü
62GEmniyettepe / Son Durak Yönü
63Kağıthane
D2Köprübaşı Mahallesi
DT2Vadi
29AAta Caddesi
29EMaslak Gazeteciler Sitesi
36GSultangazi Peronlar

Bebek En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Bahçeşehir Üniversitesi2 dk yürüme
Beşiktaş Meydan / Levent Yönü3 dk yürüme
Beşiktaş Peronlar3 dk yürüme
Deniz Müzesi / Ortaköy Yönü3 dk yürüme
Beşiktaş İskele4 dk yürüme

Bebek Belediyesi Telefon Numarası

Telefon: 0224 975 00 00

bebeğe nasıl gidilir
bebeğe nasıl gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.