Bipte Engellendiğimi Nasıl Anlarım (Çözüldü)

Bipte engellendiğimi nasıl anlarım, bipten engel yedim nasıl kaldırılır, bipte çevrimiçi olduğunu nasıl anlarız şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz yardımcı olabilir. Bu içeriğimizle birlikte sizlere bipte engellendiğimi nasıl anlarım veya bipten engel yedim nasıl kaldırılır bu başlıklarda bilgi vermiş olacağız.

Son zamanların popüler mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi olan Bip çok çeşitli özelliklere sahiptir. Mesaj yazma, ses kaydı atma, fotoğraf ve video gönderme haricinde sizi rahatsız eden bir kişiyi Bip’te engelleyebiliyorsunuz. Veya aynı şekilde birisi size engelleyebiliyor. Eğer birisi sizi engellediyse, sizi engelleyen kişiye asla mesaj, görüntü veya ses atamazsınız. Atsanız bile bu mesajlarınız karşı tarafa iletilmez. Aynı zamanda Bip’teki mevcut özelliklerden iki tik özelliği çıkmaz. Tüm bunların haricinde sizi engelleyen kişiyi Bip’te sesli veya görüntülü olarak arayamazsınız.

Bipten Engel Yedim Nasıl Kaldırılır

Bip’de daha önce engellediğiniz bir kişinin engelini kaldırmak istiyorsanız kişinin profiline giriniz ve engeli kaldır butonuna basınız. Bu sayede engellediğiniz kişinin engeli kalkmış olacak ve size mesaj yazabilmesi için tüm özellikler yeniden aktif olacaktır.

Bipte Çevrimiçi Olduğunu Nasıl Anlarız

Mesaj atmak istediğiniz kişinin ‘’son görülme’’ ayarı kapalıysa Bip’te o kişinin çevrimiçi olup olmadığını anlayamazsınız. Sizde kendi son görülme ayarınızı kapatarak çevrimiçi özelliğinizin sonlandırılmasına neden olabilirsiniz. Bu özelliği aktif etmek için ‘’Ayarlar’’ kısmını ziyaret etmeniz gerekir.

Bip Durumu Kimler Görebilir

Bip’te durum paylaştığınızda paylaştığınız durumu görebilecek olan kişiler sadece sizin rehberinizde olan kişilerdir. Eğer rehbere eklediğiniz bir kişi sizi de rehbere eklemişse durumunuzu görebilir.

Bipten Engellenince Mesaj Gider Mi

Çok popüler olan Bip uygulamasında zaman zaman sorunlar yaşayabiliyor ve diğer Bip kullanıcılarının engeline maruz kalabiliyoruz. Eğer Bip’te birisi size engellemişse karşı taraftaki mesaj atmak istediğiniz kişiye mesaj atamaz duruma gelirsiniz. Aynı zamanda çift tik özelliği kapanır, sesli arama yapamaz ve görüntülü arayamazsınız.

Bip Keşfet Ücretli Mi

Bip’in özelliklerinden bir tanesi olan Keşfet uygulamasının açılma bedeli olarak sizden 1500 TL istenir. 1500 TL karşılığında BiP Keşfet özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Engelleyen Kişiyi Arayınca Bildirim Gider Mi

Bir kişi engellerseniz veya bir kişi sizi engellerse karşı tarafa ne iletirseniz iletin o asla görmeyecektir. Aynı şekilde onun size ileteceği mesajlar görülmeyecektir.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.