Bir Erkek Neden Mesaj Atmaz (En İyi Cevap)

Bir erkek neden mesaj atmaz, bir erkek neden yazmaz, bir erkek tarafından reddedilen kadın ne yapmalı, buluşmak isteyip buluşmayan erkek, değer vermeyen erkek davranışları başlıkları bilgi paylaşacağız. İnsani ilişkiler söz konusu olduğunda karşılıklı olarak hareket etmek son derece büyük bir önem arz eder. Örneğin bir erkekle kadının mesajlaşması durumunda eğer erkek, mesaj atmayı birden kestiyse bunun birden fazla sebebi olduğu açıktır. Eğer mesaj atmayı, yoğun mesajlaştığınız bir anda kestiyse bunu birkaç sefer sorabilirsiniz.

Basit, kısa ve geçiştirecek şekilde bir cevap alıyorsanız bu sefer siz de mesaj atmayı kesebilirsiniz. Yada doğrudan yüzyüze iletişim kurabilirsiniz. Erkekler için mesaj atmayı kesme davranışı sadece sanıldığı gibi başka bir hoşlandığı kişi yüzünden olmayabilir. Aksine sizin bir davranışınızın değişmesi yada başka bir sebepten dolayı da mesajlaşmayı kesebilir. Bu sebeple nedenini iyi öğrenmeden ipleri bütünüyle atmamak gerekir.

Erkekler ya başka hoşlandığı biri ile iletişim kurduğu için yada sizin hareketlerinizi tasvip etmediği için mesajlaşmayı kesebilir. Her iki durumda da sebebi detaylı bir şekilde öğrenmeniz gerekecektir.

Bir Erkek Neden Yazmaz

Hiç yazmadıysa başka, biraz öncede altını çizdiğimiz gibi mesajlaşmayı bir anda kestiyse farklı durumlar söz konusudur. Eğer daha öncesinde de yazmadıysa yada yazmayı kestiyse bu durumda daha farklı bir yol izlemeniz gerekmektedir. Öncelikle asla bir anda iletişimi kesmemeniz önem arz eder.

Bir Erkek Tarafından Reddedilen Kadın Ne Yapmalı

Gerçekten sizinle birlikte olmak istemediği için reddetmiş olabilir. Onu bütünüyle hayatınızdan çıkarmanız herhangi bir anlam ifade etmeyebilir. Bu sebeple bu durum hiç olmamış gibi hayatınıza devam edebilirsiniz.

Aksi takdirde sizin içinde hayat zindan olabilir. Eğer erkek tarafından reddedildiniz ve iletişim bir anda kesildiyse bu sefer orta – uzun vadede geri dönüşü olmayan bir sorunun ilk adımı da atılmış olabilir. Bu sebepledir ki, öncelikle iletişim konusuna değinmeniz önem arz edecektir.

Buluşmak İsteyip Buluşmayan Erkek

Eğer buluşma teklifi erkekten geldiyse ve bu teklif ucu açık bir şekilde yapıldıysa sizin teklif etmenizi istiyor olabilir. Çoğunlukla bu durum erkeklerin sıklıkla kullandığı bir yöntemdir. Bir kadına buluşma ile ilgili ucu açık bir teklif yaparak buluşma teklifinin ondan gelmesini bekler. Bu sayede karşı tarafın nezaketen mi yoksa gerçekten mi buluşmak isteyip istemediğini daha net bir şekilde görmesi mümkün olacaktır.

Buluşma teklifinin mantıklı bir zaman içinde olması da büyük bir önem arz eder. Siz mutlaka buluşma konusunda mantıklı ayakları yere basacak şekilde bir teklifte bulunmaya özen göstermelisiniz. Bu durumda son derece yerinde bir tercih olarak ön plana çıkar.

Değer Vermeyen Erkek Davranışları

Aslına bunu erkek davranışları olarak değil de, insan davranışları olarak değerlendirmeniz tavsiye edilmektedir. Çünkü değer vermeyen erkek yoktur insan vardır kendinizden yola çıkabilirsiniz.

Erkek Kaçarsa Ne Yapmalı

Biraz zamana bırakmak sanırım bu konuda atılması gereken en mantıklı adımdır. Zamana bırakarak onu gözlemenizi tavsiye ediyoruz.

Erkek Neden Ayrı Yatmak İster

İçeriği Değerlendirin!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.