Buyaka AVM Nasıl Gidilir

Buyaka AVM Nerede, Buyaka AVM Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Buyaka AVM Nerede

Buyaka AVM nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Fatih Sultan Mehmet, Mahallesi, Balkan Cd. No:56, 34770 Ümraniye/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Buyaka AVM Nasıl Gidilir

Buyaka AVM nasıl gidilir, Buyaka AVM yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Buyaka AVM Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
11HÇifteçınarlar / Peron Yönü
20ÜKadıköy / Rıhtım Peron Yönü
13YTepeüstü
15TATürk Alman Üniversitesi
8KKozyatağı Metro / Üsküdar Yönü
14TMTepeüstü
131HHilal Konutları
D1Çok Programlı Lise
9Adem Yavuz Mahallesi
122CTepeüstü
E-34.Levent Metro
139TTedaş Önü / Sıle Yönü
138Çok Programlı Lise
138BGöllü / Cumhurıyet Köyü Yönü
139Şile Terminal
139AAğva Merkez / Merkez Yönü
139DDarlık
139SBaşkaya Caddesi

Buyaka AVM En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Yeşilvadi Sapağı / Ümraniye Yönü2 dk yürüme
Yeşilvadi Sapağı2 dk yürüme
Balkan Caddesi7 dk yürüme
Tepe Üstü10 dk yürüme
Şile Yolu11 dk yürüme

Buyaka AVM Telefon Numarası

Telefon: 02162907510

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.