Davutpaşa Kampüsü Nerede Nasıl Gidilir Yol Tarifi

Davutpaşa Kampüsü Nerede, Davutpaşa Kampüsü Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Davutpaşa Kampüsü Nerede

Davutpaşa Kampüsü nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Davutpaşa Cad., Eğitim Fakültesi Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü, 34220 Esenler/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Davutpaşa Kampüsü Nasıl Gidilir

YTÜ Davutpaşa Kampüsü nasıl gidilir, Davutpaşa Kampüsü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Davutpaşa Kampüsü Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat Adı Yön
41AT Ayazağa / Son Durak Yönü
85C Fatih Sultan Mehmet Erkek Öğrenci Yurdu
33B Giyimkent
55Y Kağıthane Garajı / Kagıthane Yönü
85T Esenler Metro
92B Yeni Mahalle Metro
92C Haznedar / Son Durak Yönü
92T Çınar Mahallesi
92M Mecidiyeköy Metrobüs
Davutpaşa Kampüsü En Yakın Otobüs Durakları
Durak adı Mesafe
İNşaat Fakültesi 4 dk yürüme
Çeşme Yolu / Güngören Yönü 10 dk yürüme
Sancaklı Caddesi 30 dk yürüme

Davutpaşa Kampüsü Hava Telefon Numarası

Telefon: 02123834800

post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.