Davutpaşa Kampüsü Nerede Nasıl Gidilir Yol Tarifi

Davutpaşa Kampüsü Nerede, Davutpaşa Kampüsü Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Davutpaşa Kampüsü Nerede

Davutpaşa Kampüsü nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Davutpaşa Cad., Eğitim Fakültesi Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü, 34220 Esenler/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Davutpaşa Kampüsü Nasıl Gidilir

YTÜ Davutpaşa Kampüsü nasıl gidilir, Davutpaşa Kampüsü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Davutpaşa Kampüsü Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
41ATAyazağa / Son Durak Yönü
85CFatih Sultan Mehmet Erkek Öğrenci Yurdu
33BGiyimkent
55YKağıthane Garajı / Kagıthane Yönü
85TEsenler Metro
92BYeni Mahalle Metro
92CHaznedar / Son Durak Yönü
92TÇınar Mahallesi
92MMecidiyeköy Metrobüs
Davutpaşa Kampüsü En Yakın Otobüs Durakları
Durak adıMesafe
İNşaat Fakültesi4 dk yürüme
Çeşme Yolu / Güngören Yönü10 dk yürüme
Sancaklı Caddesi30 dk yürüme

Davutpaşa Kampüsü Hava Telefon Numarası

Telefon: 02123834800

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.