Didim En Yakın Havalimanı Nerede (Çözüldü)

Didim en yakın havalimanı nerede, Didim e yakın havalimanı, Didime en yakın havaalanı benzeri soru kalıplarında bizlere ziyaretçilerimizden çok sık bir şekilde soru gelmektedir. Bugün sizlere Didim e en yakın havalimanı ve Didime en yakın havaalanı başlıklarında bilgi sunmuş olacağız.

Didim Havaalanı

Turizm yönünden en iyi ve en çok turist alan bölgelerden bir tanesi olan Didim’e ulaşım yönünde her türlü ulaşım aracını çok rahat bir şekilde kullanabiliyorsunuz fakat Didim’de herhangi bir havalimanı bulunmadığı için buraya en yakın havalimanında inmeniz ve daha sonrasında Didim’e gitmeniz gerekmektedir. Didim’e en yakın havalimanı ve diğer başlıkların her birisini sizler için aşağıda listeledik.

Didim’e En Yakın Havalimanı

Didim’de herhangi bir havalimanı bulunmadığı için Didim’e en yakın havalimanı 90 kilometre uzaklıkta olan Milas Havalimanı’dır. Milas havalimanına geldikten sonra çok kolay bir şekilde Didim’e ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Diğer bir havalimanı olan İzmir Havalimanı yani Adnan Menderes Havalimanı ise Didim’e 150 kilometre uzaklıktadır.

İzmir veya Milas havalimanı fark etmeksizin bu iki havalimanına da Türkiye’nin bir çok şehrinden uçak seferi düzenlenmektedir. Genel olarak düzenli bir şekilde düzenlenen seferler THY, Pegasus, Atlas Global veya Borajet’tir. Yaz veya kış fark etmeden Didim’e  gelmek için bu havalimanlarını kullanabilirsiniz.

Didime En Yakın Havaalanı

Didim’e gelmek isteyen kişilerin en çok tercih ettiği havalimanı Bodrum havalimanıdır çünkü Bodrum havalimanından Didim’e bir çok kez sefer düzenlenmektedir. Yani ulaşım aracı olarak Didim’e gitmek isterseniz Bodrum havalimanından bir çok alternatife sahipsiniz. Havalimanından gitmiyorsanız da Didim’e gitmek için özel araç, otobüs veya feribot kullanabilirsiniz.

İzmir Didim Arası Kaç KM

İzmir Didim arası yaklaşık olarak 60 kilometredir.

İzmir Didim Otobüs İle Kaç Saat

İzmir’den Didim’e otobüsle gelmek isterseniz toplamda 106 kilometre yolculukla birlikte ortalama olarak 1 saat yolculuğunuz sürecektir.

Didim Otobüs Fiyatları

Didim’e Türkiye’nin bir çok bölgesinden otobüs firması sefer düzenlemektedir ve sefer başı fiyatlar aşağıdaki gibidir.

  • İstanbul  – Didim otobüs bileti 450 TL
  • Ankara – Didim otobüs bileti 350 TL
  • İzmir – Didim Otobüs Bileti 120 TL
  • Bodrum – Didim Otobüs Bileti 100 TL
  • Denizli – Didim Otobüs Bileti 100 TL
  • Antalya – Didim Otobüs Bileti 300 TL
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.