Didimden Bodruma Nasıl Gidilir (En Kolay Şekilde)

Didimden Bodruma nasıl gidilir şeklinde sorusu olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz detaylı bir şekilde yardımcı olabilir. Ülkemize çok sayıda turist çeken ve Türkiye’nin önemli turizm yerleri arasında ilk sıralarda yer alan Muğla, Bodrum bugün çok sayı da eşsiz manzarası ve güzelliğiyle bizleri büyülüyor. Türkiye’nin hangi konumunda olursanız olun Muğla, Bodrum’a gelebilmeniz için kullanabileceğiniz ulaşım yolu ve aracı çok fazla sayıdadır. Bodrum’a isterseniz kendi özel aracınızla, feribotla veya karayoluyla hatta havayoluyla da ulaşım sağlayabilirsiniz. Peki asıl konumuz olan Didimden Bodruma nasıl gidilir? Didim’den Bodrum’a otobüs var mı? Didim Bodrum arası kaç km?, Didim Bodrum feribot ve benzeri olan başlıkların her birisinde bu içeriğimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Bodrum ve Didim bugün Türkiye’nin en özel, en iyi, en güzel tatil bölgelerinden bir tanesidir. Bu tatil bölgeleri arasındaki ulaşım yolları, gidebilecek yerler ve çok daha fazlası konusunda yardıma ihtiyacı olan ziyaretçilerimizin her birisi bu içeriğimiz sayesinde bir çok bilgiyi edinmiş olacaktır.

Bodrum Yol Tarifi

Didim veya farklı bir noktadan Bodrum’a gelmek isterseniz Bodrum havalimanını kullanabilirsiniz. Haftanın 7 günü açık olan Bodrum havalimanı yurtiçi ve yurtdışı misafirlerini ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Havalimanı Telefon Numarası: (0252) 511 10 00

Didim Bodrum Arası Kaç Km

Didim Bodrum arası 113 kilometredir. 113 kilometrelik bu mesafeyi kendi özel aracınızla 1 – 1.30 saat arasında tamamlayabilirsiniz. Yolculuğunuz boyunca 7.2 litrelik yakıt tüketimi yapmış olursunuz.

Didim Bodrum Otobüs

Didim Bodrum arası otobüs seferleri konusunda sorun yaşamayacaksınızdır çünkü düzenli bir şekilde her gün otobüs seferleri bulunur. Didim’den Bodrum’a her gün ortalama olarak 2 farklı otobüs hareket etmektedir. Otobüs bileti 120 TL – 150 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Didim Bodrum Otobüs Saatleri

Didim Bodrum arası otobüs saatleri biletini alacağınız firmaya göre değişiklik göstermektedir. 2 farklı hareket saati bulunmaktadır ve bu hareket saatleri 09:00 ve 16:00’dır. Didim’den Bodrum’a giden otobüs Didim Seyahat olarak bilinmektedir.

Didim Seyahat Telefon Numarası

Telefon: 0850 304 0909

Didim Bodrum Arası Kaç Saat

Didim’den Bodrum’a kendi özel aracınızla 1 veya 1.30 saatte gelebilirsiniz fakat otobüsle Didim Bodrum arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat ile 2.30 saat arasında değişiklik göstermektedir.

Didim Bodrum Feribot Seferleri

Feribotla Didim’den Bodrum’a gitmek istediğinizde güneşin keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda Didim’den hareket ederek Bodrum’a giden feribot seferi sayısı birden fazladır.

Didim Bodrum Feribot Saatleri

Didim’den Bodrum’a her Salı ve her Cuma sabah saat 09:00’da feribot hareket etmektedir. 09:00’da kalkan feribot, Bodrum’a vardıktan 5 saat sonra geri kalkmaktadır. Bu 5 saatlik süre içerisinde Bodrum’u gezebilirsiniz veya Bodrum’a kalarak Bodrum’un keyfini çıkartabilirsiniz.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.