Dim Çayı Nerede Nasıl Gidilir

Dim Çayı Nerede, Dim Çayı Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Dim Çayı Nerede

Dim Çayı nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Alanya olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Dim Çayı Nasıl Gidilir

Dim Çayına nasıl gidilir, Dim Çayı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Dim Çayı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
DEMIRTAŞDemirtaş – Alanya
1Yat Limanı – Kargıcak
GAN01Gazipaşa – Antalya
2BDinek – Mahmutlar
GAL02Gazipaşa – Alanya
3Dinek – Mahmutlar
20Cuma Pazarı – Kargıcak
22Cuma Pazarı – Mahmutlar Barbaros Cd
40Cuma Pazarı – Kestel Merkez – Mahmutlar Atatürk Cd
41Cuma Pazarı – Kestel Sahil – Mahmutlar Atatürk Cd
101Elikesik – Alantur/Fakülte
202Dinek – Üniversite
303Dinek – Çevreyolu – Üniversite
HAVAŞGazipaşa Havalimanı (Gzp) ✈

Dim Çayı En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
20074 – Tosmur6 dk yürüme
20075 – Alantur15 dk yürüme
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.