Disney Plus How I Met Your Mother İzle 2024

Disney Plus how i met your mother izle, Disney how i met your mother dizisi, Disney Plus how i met your konusu, Disney+ how i met your mother oyuncuları gibi başlıklarda bu içeriğimizle birlikte sizlere bilgi paylaşmış olacağız. Aynı zamanda Disney+ how i met your mother izleme konusunda nasıl izleyebileceğinizi ve diğer detaylı tüm bilgileri detaylı bir şekilde sizlere aktarmış olacağız.

Disney Plus, 14 Haziran 2022 tarihinde hayatımıza dahil olarak Netflix gibi platformlara rakip oldu. İçeriğinde bir çok dizi, film ve diğer içerikleri bulabileceğiniz Disney+ uygulamasına kayıt olmak isterseniz ödemeniz gereken belli başlı bir ücret bulunmaktadır. Bu ücret aylık olarak 34,99 TL’dir. Yıllık olarak ise 349,99 TL’dir. Bu ücreti ödediğiniz taktirde Disney+ uygulamasında tüm dizi / film, belgesel ve diğer içerikleri izleme şansına sahip olabilirsiniz.

Bilgi: Disney Plus how i met your mother izlemek istiyorsanız Disney+ uygulamasına kayıt olmanız gerekmektedir. Eğer kayıt olmak isterseniz Disney+ resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Disney Plus How I Met Your Mother Var Mı

Evet, Disney Plus uygulamasında How I Met Your Mother dizisi bulunmaktadır. Disney+ ya kayıt olarak bu diziyi tüm bölümleriyle izleyebilirsiniz.

Disney Plus How I Met Your Mother Konusu

Ted’in nasıl aşık olduğuna dair olayları anlatan yarım saatlik bir komedi dizisi olan How I Met Your Mother dizisinde her şey Ted’in üzerine kuruludur ve Ted’in gerçek aşkını bulması gerekiyorsa bir an önce harekete geçmesi gerekir. Komedi ve romantizmin bir arada olduğu dizi ortalama olarak 22 dakika ile 30 dakika arasında sürmektedir. Dizinin yayın tarihi 2005 – 2013’dür. Dizinin yetişkinlik düzeyi +13 yaştır.

Disney+ How I Met Your Mother Türü

Dizinin türü romantizim, romantik komedi ve komedi tarzındadır.

Disney Plus How I Met Your Mother Oyuncuları

How I Met Your Mother dizisinin oyuncuları aşağıda listelenmiştir. Bir çok önemli isme sahip olan dizinin yaratıcıları ise Carter Bays ile Craig Thomas’dır.

  • Josh Radnor
  • Jason Segel
  • Cobie Smulders
  • Neil Patrick Harris
  • Alyson Hannigan
  • Suzie Plakson
  • Sarah Chalke
  • Taran Killam
  • David Burtka
  • David Henrie

Disney Plus How I Met Your Mother İzle

Disney+ uygulamasında bu muhteşem diziyi izlemek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Disney+ uygulamasına veya sitesine girerek hızlı bir şekilde seçeceğiniz bölümü izleme tuşuna basmanız gerekmektedir. Disney+ uygulamasında How I Met Your Mother dizisini izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bu içeriğimizin sonuna geldik. Diğer içeriğimiz olan Disney Plus Ücretsiz İzleme adlı içeriğimizi okumayı unutmayın.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.