Galatasaray’ın Transferli Kadrosu

Transfer sezonu açıldığından bu yana spor haberi sitelerinde ve televizyonlarda birçok transfer haberini duyuyoruz. Özelikle büyük takımlar ile ilgili transfer haberleri bitmek bilmiyor. Bazen çok abartılı haberler olsa da; genel anlamda bu haberler neticesinde transfer sezonu kapanıyor ve ideal takım kadroları oluşturulmaya çalışılıyor. Sizde desteklediğiniz takım için ideal bir kadro oluşturabilirsiniz.

Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve diğer spor kulüplerimiz ile ilgili televizyonlarda birçok haber görüyoruz. Bu nedenle tv’de bugün ile spor kanallarındaki programları takip etmek ve transfer haberlerini özel spor tv programı ve yorumcular ile öğrenmek isteyebilirsiniz. Tabi ki bunların yanında kendi kafanızdaki transfer kadrosunu ve ideal 11’i düşünebilirsiniz.

Yeni sezon başlamadan önce sürekli olarak Galatasaray Transferli Kadro veya Fenerbahçe Transferli Kadro nasıl olacak soruları günceme geliyor. Sizler kendi kafanızdaki Fenerbahçe Transfer Kadrosu’nu oluşturarak ideal 1 için güçlü bir kadro oluşturabilirsiniz. İdeal kadronuzu yayınlayabilirsiniz.

Futbol spor programlarında ve spor kanallarında futbol dışı gündemlerde sık sık karşımıza çıkmaktadır. Özellikle Gazi Koşusu’nun yeni tamamlandığında bu günlerde at yarışı severlerde bu programları yakından takip etmektedir. Atlara ve at yarışlarına ilgi duyanların en ilgilendikleri konuların başında ise at yarışı tahminleri gelmektedir. At yarışlarındaki heyecan, ganyanlar ve yarışları hangi jokey ve atın kazanacağı ile ilgili tahminler her zaman at yarışı sevenlerin yoğun ilgisini görmüştür. Bu nedenle tahminleri takip etmek ve yorumları öğrenmek at yarışları için önemli konulardan birisidir.

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.