Gaziosmanpaşa’ya Nasıl Gidilir (Doğru Tarif)

Gaziosmanpaşa Nerede, Gaziosmanpaşa’ya Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Gaziosmanpaşa Nerede

Gaziosmanpaşa nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Merkez, Cumhuriyet Meydanı No:20, 34245 Gaziosmanpaşa/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa’ya Nasıl Gidilir

Gaziosmanpaşa’ya nasıl gidilir, Gaziosmanpaşa yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
HT5Kocatepe Metro / Sondurak Yönü
32Cevatpaşa
32ABeyazıt
32MCevatpaşa
32THarbiye
36CYCebeci Peronlar
38MCevatpaşa
MİNİBÜS: A-74Haraççı
MİNİBÜS: A-74Gaziosmanpaşa/Üç Şehitler
36Ertuğrul Gazi
36ACebeci Peronlar
36KEEminönü
36MMecidiyeköy Avm
36VÇimen Cami
336ECebeci Peronlar

Gaziosmanpaşa En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Turna Sokak / Cevatpasa Yönü4 dk yürüme
Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi / Edirnekapı Yönü5 dk yürüme

Gaziosmanpaşa Belediyesi Telefon Numarası

Telefon: 4440467

gaziosmanpaşa nasıl gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.