Harbiye Açık Hava Nerede Nasıl Gidilir

Harbiye Açık Hava Nerede, Harbiye Açık Hava Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Harbiye Açık Hava Nerede

Harbiye Açık Hava nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Harbiye, Taşkışla Cd. No:8, 34367 Şişli/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Harbiye Açık Hava Nasıl Gidilir

Harbiye Açık Hava nasıl gidilir, Harbiye Açık Hava yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Harbiye Açık Hava Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
46EEminönü / Son Durak (46e-46ç-70fe) Yönü
66Gülbağ / Son Durak Yönü
DT1Vadi
25GTaksim
32TCevatpaşa
35CKoca Mustafapaşa
36TCebeci Peronlar
38TKüçükköy Meydan / Sondurak Yönü
46KTYenikapı Marmaray
46TKağıthane
46ÇKağıthane
48NTaksim
54EEminönü
54KHasköy Parkı / Halıcıoglu Yönü
54KTKaptanpaşa / Son Durak (54kt) Yönü
54PTaksim
54TTaksim
54ÇÇıksalın / Sondurak Yönü
54ÖRÖrnektepe / Son Durak Yönü
55ETBeşiktaş Peronlar
Harbiye Açık Hava En Yakın Otobüs Durakları
Durak adıMesafe
Elmadağ / Taksim Yönü3 dk yürüme
Harbiye4 dk yürüme
Nişantaşı7 dk yürüme
Teşvikiye9 dk yürüme

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.