Hilltown AVM Nasıl Gidilir (Hızlı Tarif)

Hilltown AVM Nerede, Hilltown AVM Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Hilltown AVM Nerede

Hilltown AVM nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Aydınevler, Siteler Yolu No:28, 34854 Maltepe/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hilltown AVM Nasıl Gidilir

Hilltown AVM nasıl gidilir, Hilltown AVM yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Hilltown AVM Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
17LLojman Çıkışı / Lojmanlar 17l Yönü
KM41Üstbostancı
KM45Meslek Yüksek Okulu / Maltepe Yönü
500TŞifa Sondurak / Sondurak Yönü
E-10Kadıköy
16APendik
16KHSultanbeyli Peronlar
16SHarem Peronlar 2 / Son Durak Yönü
16UUğurmumcu
19BŞehit Bayram Aydın
19FBÜsküdar Caddesi
19ZKadıköy
130ATahaffuzhane Caddesi
130ŞŞifa Sondurak
251Mecidiyeköy Mezarlık

Hilltown AVM En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Alışveriş Merkezi2 dk yürüme
Kadir Has Lisesi / Kadıköy E-5 Yönü6 dk yürüme
Kadir Has Anadolu Lisesi9 dk yürüme

Hilltown AVM Telefon Numarası

Telefon: 02165155030

Hilltown AVM Nasıl Gidilir
Hilltown AVM Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.