İlgisiz Erkek Nasıl Yola Gelir (Kesin Cevap)

İlgisiz erkek nasıl yola gelir, ilgisiz erkeğe nasıl davranmalı, hoşlandığı kızdan kaçan erkek, hoşlanan erkek neden mesaj atmaz, kocası soğuk davranan kadın ne yapmalı, küfür eden kocaya nasıl davranmalı, küs kocaya nasıl davranmalı başlıklarında bilgi vereceğiz. İlgisiz erkek, söz konusu olduğunda akla birden fazla soru gelmektedir. Öncelikle ilgi gösterme konusunda önceki davranışların incelenmesi gerekebilir. Başka bir deyiş ile ilgi konusunda şunların altını çizebiliriz. İlgisiz olduğunu düşündüğünüz erkek bir anda mı ilgi göstermeyi kesti? Yoksa daha önceden de mi ilgi göstermiyordu? Bu soruların cevabına göre bir yol haritası çıkarmak daha mantıklı olacaktır.

İlgisiz Erkeğe Nasıl Davranmalı

Öncelikle ilgi konusu sıklıkla yanlış yorumlanır. Bu durumun bilincinde olarak hareket edilmesinde fayda vardır.  İlgi gösterip, sonradan ilgi göstermeyi bırakan erkeğin karşı cinsin davranışlarını incelendiğini unutmamakta fayda vardır. Başka bir deyiş ile sizin onun ilgi yada ilgisizliğine karşı nasıl reaksiyon göstereceğinizi de merak ediyor olabilir. Bu sebeple ilgi gösterirken doğru şekillerde davranmanın da büyük bir önem bulunur.

Başka bir deyiş ile bu konuda şunu söylemekte yanlış olmayacaktır. Bir ilgi gösterip bir vazgeçen bir erkek varsa ona neden soğuk davrandığını sorarak daha net bir şekilde cevaba ulaşmanız mümkün olacaktır.

Hoşlandığı Kızdan Kaçan Erkek

Bu durumda biraz önce verdiğimiz cevapla aşağı yukarı aynı mantığa dayanmaktadır. Eğer bir erkek hoşlandığını belli etmiyor yada sonradan uzaklaşıyorsa öncelikle diyalog kurmakta fayda vardır. Açık açık neden artık uzak durduğunu sorarak kendi yol haritanızı da bu duruma göre belirleyebilirsiniz. Çünkü uzun vadede pişman olmamak adına en başından açık açık konuşarak davranışlarının nedenini daha net bir şekilde öğrenmeniz mümkün olabilir.

Hoşlanan Erkek Neden Mesaj Atmaz

Gerçekten hoşlandığından nasıl emin olabiliyorsunuz? Bazen sadece iletişim kurmak için mesaj atarken bazen de iletişim kurmak istemiyor olabilir. Bu sebeple düzenli bir mesajlaşmanın ardından artık mesaj göndermeyi kesiyorsa bu duruma göre bir yol haritası çıkarmak son derece mantıklı bir adım olacaktır.

Kocası Soğuk Davranan Kadın Ne Yapmalı

Öncelikle sebebini bulmaya çalışmalıdır. Eğer kocanız iletişim kurma konusunda kopukluk yaşıyor ve artık iletişim kurmak istemiyorsa neden soğuk davrandığını sorarak başlayabilirsiniz. Bazen bu tarz sorunların tek kaynağı siz olmazsınız. Başka sebeplerden dolayı da erkekler ilgi göstermeyi kesebilir. Böyle bir sorunla karşılaşmamak adına kocasının neden soğuk davrandığını daha net bir şekilde öğrenmeniz de önem arz edecektir.

Küfür Eden Kocaya Nasıl Davranmalı

Bu yanlış davranışı konusunda karşılıklı iletişim kurmak önemlidir. Eğer küfür size karşı değil de genel olarak herkese ediliyorsa bir uzmandan destek almak, ona rahatsız olduğunuzu belirtmek yada küfre karşı tutumunuzu netleştirmeniz önem arz eder.

Küs Kocaya Nasıl Davranmalı

Neden küstüğünün analiz edilmesi gerekmektedir. Eğer kocanız size küsüyor ve bunun nedenini bilmiyorsanız nedenini ortaya çıkarmanız önem arz eder. Sonrasında ise küstüğü konuda ona hak veriyorsanız özür dileyebilirsiniz. 

Küsen Erkek Psikolojisi

Küsen insanlar genellikle karşı tarafın verdiği değere karşılık göstermediğini düşünür. Bu sebeple küsen erkeklere karşı doğru adımların atılması ve özür dilenmesi çoğunlukla işe yarayacaktır.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.