Müze Gazhane Nerede Nasıl Gidilir Yol Tarifi

Müze Gazhane Nerede, Müze Gazhane Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Müze Gazhane Nerede

Müze Gazhane nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Hasanpaşa, Kurbağalıdere Cd. No:125, 34722 Kadıköy/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Müze Gazhane Nasıl Gidilir

Müze Gazhane nasıl gidilir, Müze Gazhane yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Müze Gazhane Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞMEAvcılar
BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞMEBeylikdüzü
CEVIZLIBAĞ – SÖĞÜTLÜÇEŞMECevizlibağ
ZINCIRLIKUYU – SÖĞÜTLÜÇEŞMESöğütlüçeşme
2Harem Peronlar 2 / Son Durak Yönü
ER1Kadıköy
FB1Kadıköy
8EEsenevler Mahallesi
9KKadıköy
10BÜstbostancı
10EKadıköy
10GElmalıkent / K.K.Bekır 11k Yönü
14AKKadıköy
14BAdem Yavuz Mahallesi
14CEKadıköy
14ESKadıköy
14ÇKKadıköy
14ŞBKadıköy
15SKKadıköy
15YKKadıköy
Müze Gazhane En Yakın Otobüs Durakları
Durak adıMesafe
Fikirtepe5 dk yürüme
Moralı İBrahimpaşa Sokak7 dk yürüme
Kadıköy Belediyesi7 dk yürüme
Belediye / Kadıköy Yönü7 dk yürüme
Müverrih Ata Sokak8 dk yürüme
Sakızağacı / Küçükçamlıca Yönü9 dk yürüme
Güreşçi Yaşar Yılmaz10 dk yürüme

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.