Nakkaştepe Millet Bahçesi Nasıl Gidilir

Nakkaştepe Millet Bahçesi Nerede, Nakkaştepe Millet Bahçesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Nakkaştepe Millet Bahçesi Nerede

Nakkaştepe Millet Bahçesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Kuzguncuk, Gümüşyolu Çk Sk No:4, 34674 Üsküdar/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Nakkaştepe Millet Bahçesi Nasıl Gidilir

Nakkaştepe Millet Bahçesi nasıl gidilir, Nakkaştepe Millet Bahçesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Nakkaştepe Millet Bahçesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
14MYeni Camii / Sondurak Yönü
15FKadıköy
15Çifteçınarlar
15BKuran Kursu / Son Durak Yönü
15CBüyük Çamlıca Camii Peronlar
15ESiteler
15HHekimbaşı
15KKirazlıtepe
15KÇKöprübaşı / 15kç Sondurak Yönü
15MYeni Camii
15NGölbahçe / Sondurak 15n Yönü
15PÇiğdem Mahallesi
15RLise
15SSultan Murat Caddesi
15TÇifteçınarlar
15UTufan Mahallesi
15YHekimbaşı
15ZŞehit İbrahim Turan Camii
15ŞNŞehit İsmail Kefal
DOLMUŞ: D24Ortaçeşme

Nakkaştepe Millet Bahçesi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Nakkaştepe / Ortaçeşme Yönü8 dk yürüme
Nakkaştepe / Ortaçesme Yönü8 dk yürüme
Tünel / Beykoz Yönü10 dk yürüme
Abdullahağa Cad. / Üsküdar Yönü18 dk yürüme
15 Temmuz Şehitler Köprüsü19 dk yürüme
15 Temmuz Şht. Köp. / Kadıköy Yönü19 dk yürüme
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.