Okmeydanı Nerede Nasıl Gidilir Yol Tarifi

Okmeydanı Nerede, Okmeydanı Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Okmeydanı Nereye Bağlı

Okmeydanı hangi ilçeye bağlı diyorsanız Şişli’ye bağlıdır.

Okmeydanı Nerede

Okmeydanı nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Şişli / İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Okmeydanı Nasıl Gidilir

Okmeydanı nasıl gidilir Okmeydanı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Okmeydanı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
38GMecidiyeköy Avm
38MCevatpaşa
49AAkşemsettin Mahallesi
49GSultangazi Peronlar
49GBSultangazi Peronlar
49KKaradolap Mahallesi
49MKazım Karabekir Camii
49YYeşilpınar
54TTaksim
54TEEminönü
65ASeyrantepe / Merkez 27se-41s-41st Yönü
E58Mecidiyeköy Metrobüs / H2-78m-78be-146e-146 Yönü
54EEminönü
EM2Karaköy / Emınönü Yönü
36MMecidiyeköy Avm
37MÇırçır Metro / Sondurak(37t-49b) Yönü
41ATYıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü
54HŞŞişli Merkez
54KHasköy Parkı / Halıcıoglu Yönü
54PTaksim
Okmeydanı En Yakın Otobüs Durakları
Durak adıMesafe
Gazhane Yolu / Kagıthane Garajı Yönü6 dk yürüme
Okmeydanı / Topkapı (E5) Yönü7 dk yürüme
İtfaiye8 dk yürüme
Okmeydanı / Mecıdıyeköy Yönü8 dk yürüme
Okmeydanı / Mecidiyeköy (E5) Yönü9 dk yürüme
Okmeydanı / M.Köy E 5 Yönü9 dk yürüme
Nişangah10 dk yürüme

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.