Ortaköye Nasıl Gidilir Yol Tarifi

Ortaköy Nerede, Ortaköye Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Ortaköye Nasıl Gidilir

Ortaköye nasıl gidilir, Ortaköy tarifi diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Metrobüs ile Ortaköye Nasıl Gidilir

İstanbul’un her noktasından çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz Ortaköye gitmek için herhangi bir metrobüs durağını kullanabilir ve Zincirlikuyu durağına geldiğinde inebilirsiniz. Zincirlikuyu durağı sonrasında köprüye giderek, köprünün üzerinden Beşiktaş’a giden otobüs veya minibüsleri kullanabilirsiniz. Köprüden bineceğiniz otobüsler direk olarak sizi Beşiktaş, Ortaköye götürecektir.

Marmaray Ortaköye Gider Mi

Hangi tren hatları Ortaköy yakınından geçiyor? Diyorsanız Ortaköye giden 2 farklı Marmaray bulunmaktadır.

Ortaköy Marmaray Seferleri

  • Marmaray (Ataköy – Pendik)
  • Marmaray (Halkalı – Gebze)

Bu 2 Marmaray seferi de Ortaköy’ün yakınından geçmektedir.

Tramvayla Ortaköye Nasıl Gidilir

Eğer Ortaköye, Bağcılar veya Güngören tarafından geliyorsanız Kabataş – Bağcılar Tramvay hattını kullanabilirsiniz. Kabataş durağına geldiğinizde iniyorsunuz ve duraktan kalkan 22, 22E veya 25E otobüslerine biniyorsunuz. Bu otobüsler sayesinde Ortaköye ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Ortaköy Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
22REFatih Sultan Mehmet
25ASarıyer
40Taksim
40Tİstinye Dereiçi
42TBahçeköy / Son Durak Yönü
22İstinye Dereiçi
57ULKuruçeşme Üstü / Merkez Yönü
DT2Vadi
U2Beşiktaş Peronlar

Ortaköy En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Ortaköy / Besıktas Yönü4 dk yürüme
Ortaköy / Beşiktaş Yönü4 dk yürüme
Galatasaray Ünv. / Bebek Yönü8 dk yürüme
Kabataş Erkek Lise / Beşıktaş Yönü9 dk yürüme

Beşiktaş’a Hangi Metro Gider

Beşiktaş direk olarak metroyla gidebilmenizin imkanı yoktur. Eğer metroyla Beşiktaş’a gitmek isterseniz en yakın metro bağlantısına giderek M2 Yenikapı – Hacıosman metrosunu kullanmanız gerekir. Taksim durağında indikten sonra Beşiktaş dolmuşlarına binerek ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Taksim Ortaköy Nasıl Gidilir

Taksim’den Ortaköy’e gitmek için kullanabileceğiniz tüm ulaşım araçlarını ve yol tariflerini bir diğer yazımız olan Taksim’den Ortaköy’e nasıl gidilir içeriğimizde paylaştık.

Eminönünden Beşiktaşa Hangi Otobüs Gider

Eminönünden beşiktaşa giden otobüs hatları; 27E, 28, 28T, 29C, 29D, 30D, 41E, 62 ve 63 numaralı otobüslerdir.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.