PUBG Arkadaş Silme (Mükemmel Cevap)

Pubg arkadaş silme, Pubg mobile arkadaş silme, Pubg de arkadaş silme, Pubg arkadaş çıkarma konularında ziyaretçilerimizden soru almaktayız. Bu içeriğimizle birlikte Pubg arkadaş silme ve Pubg mobile arkadaş silme başlıklarında bilgi vermiş olacağız. Eğer sizlerin de Pubg arkadaş silme konusunda merak ettiğiniz bir durum varsa bu içeriğimiz sizlere yardımcı olabilir.

PUBG oyununda isteyen herkes sizi ekleyebilir, çıkartabilir ve engelleyebilir. Sosyallik yönünden oldukça iyi konumda olan PUBG oyunu yeni arkadaşlar edinmenize ve oyunu çok daha zevkli bir şekilde oynamanıza her zaman olanak sağlar. Saatlerce oynadığınız oyunda tek başınıza oynamanız size çok fazla zevk vermeyebilir bu yüzden yeni arkadaşlar edinerek oyunu daha fazla eğlenceli ve zevkli hale getirebilirsiniz. Fakat bazı zamanlar oluyor ki oyunda bazı arkadaşlarımızı silmek veya engellemek isteyebiliyoruz. Peki, bu durumda PUBG arkadaş silme nasıl yapılır? İşte sizlere cevabı…

PUBG Mobile Arkadaş Silme Nasıl Yapılır

PUBG Mobile oyununda var olan bir arkadaşınızı silmek istiyorsanız yapmanız gereken her bir yöntemi sizler için aşağıda paylaştık. Eğer yöntemleri eksiksiz ve doğru bir şekilde yaparsanız oyundaki arkadaşınızı arkadaş listenizden sorunsuz bir şekilde çıkartabilirsiniz. Bu sayede size mesaj atmasını, oyun daveti göndermesini ve diğer her türlü arkadaş aktivitesini engellemiş olursunuz.

Pubg Mobile Arkadaş Silme Adımları

  • Pubg Mobile oyununa giriş yapın.
  • Sol alt tarafta yer alan sohbet alanına tıklayın.
  • Sohbet alanının alt kısmında yer alan ‘’Arkadaşlarım’’ sekmesini açın.
  • Açılan sayfadan silmek istediğiniz arkadaşınıza tıklayın daha sonra üç çizgiye basın.
  • Karşınıza bir sayfa açılacak ve bu sayfa üzerinden ‘’Oyuncuyu engelle’’ butonuna tıklayın.

Paylaşmış olduğumuz bu bilgiler aracılığıyla Pubg Mobile arkadaş silme olayını başarılı bir şekilde tamamlamış olacaksınız.

İçeriği Değerlendirin!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.