Rüyada Geleceği Görmek (Muhteşem Tabir)

Rüyada geleceği görmek, rüyada gerçekmiş gibi hissetmek, rüyada görülen kişiler ne anlama gelir, rüyada gördüğün kişi seni mi düşünür, rüyada hissetmek mümkün mü bu başlıklarda bilgi vereceğiz. Geleceği görmek, çok ucu açık bir konudur. Bir insanın rüyasında gördüğü şeyin gelecekten bir görüntü olduğunu kanıtlamanın tek yolu geleceğe gitmektir. Çocuğu olmayan bir insanın rüyasında bir çocuğa sahip olduğunu görmesi geleceği görmek anlamına gelmez. Sadece çocuğa duyduğu hasretin dışa vurumu olarak ortaya çıkar. Bu sebeple rüyanızda geleceği görüp görmediğinizden emin olmadan önce uzun bir süre beklemeniz gerekebilir. Rüyanızda geleceği gördüğünüze karar vermeden önce gelecek kavramı üzerine derinlemesine bir düşünce içerisinde olmanız da büyük bir önem arz etmektedir.

Her zaman için bu durumun mümkün olmadığının da bilinmesi gerekir. Bu sebeple kendinizi bir rüyanın gelecekten haber verdiğini düşünmeye iten sebebin iyi araştırılması önem arz etmektedir. Başka bir deyiş ile o rüyanın sizde bir beklenti oluşturduğuna karar vererek başlamanız daha önemli olacaktır.

Rüyada Gerçekmiş Gibi Hissetmek

Hisler beyin ile alakalı bir konudur. Genellikle 5 duyu organımız doğrudan beyin tarafından yönetildiği için rüyamızda da hislerimizi kullanmamız mümkün olabilir. Örneğin rüyada bir ekmek fırınında çalıştığınızı görmeniz ve burnunuza ekmek kokusu gelmesi son derece doğaldır. Başka bir deyiş ile rüyanızı yöneten beyniniz sizinle küçük bir oyun oynayarak gerçekmiş gibi hissetmenize sebep olmuş olabilir.

Rüyada Görülen Kişiler Ne Anlama Gelir

Kişiler de aynı duyularda olduğu gibi kişinin kendisi ile alakalı bir konu olarak ortaya çıkar. Sadece birkaç kez gördüğünüz ve asla aklınıza bile gelmeyen kişileri rüyanızda görebilirsiniz. Burada asıl dikkat edilmesi gereken şeyin beynin asla unutmadığını ve aralıklarla hatırlamaya devam ettiğini de unutmamak önemlidir.

Rüyada Gördüğün Kişi Seni Mi Düşünür

Bu konuda bilimsel bir gerçeklik olduğunu biliyor muydunuz? Eğer bir kişi (sadece rüya için değil) gün içerisinde ara ara düşünüyorsanız o kişinin sizi düşündüğüne dair bazı bulguların olduğu kabul edilmektedir. Bilimsel araştırmalara konu olmuş olsa da herkes için geçerli olup olmadığı ise büyük bir muammadır.

Rüyada Gördüğünü Gerçek Hayatta Yaşamak Ne Demek

Rüyalar genel anlamada kendini gerçekleştirir. Şurası unutulmamalıdır ki, görülen bir rüyanın gerçek olma ihtimali yüzde ellidir. Eğer rüyanız gerçek olmazsa bu seferde rüyalar tersine çıkar diyerek rüyanızın bir şekilde gerçekleştiğini düşünmeniz söz konusu olabilir. Bu şekilde düşünerek kendinizi yıpratmanız çok da mantıklı olmayacaktır.

Rüyada Hissetmek Mümkün Mü

Tabii ki, biraz önce de değindiğimiz gibi, rüyalar beyin tarafından kontrol edilir. Beş duyu organınızda aynı şekilde beyniniz tarafından kontrol edildiği için bu şekilde rüyalarınızın kontrol edilmesi mümkün olabilir. Bu konuya özellikle dikkat etmeniz önem arz eder. Beyninizin rüyalarınızı kontrol ederken yaşadığınız günlük olaylara karşı tutumunuzu da netleştirdiğini belirtmek yanlış olmayacaktır. Uzun lafın kısası rüyada hissetmek, koklamak, duymak ve görmek mümkün olabilir. Bu konuda sizlerde rüyanızla bu durumu tasdik edebilirsiniz.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.