Samatya Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir

Samatya Hastanesi Nerede, Samatya Hastanesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Samatya Hastanesi Nerede

Samatya Hastanesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Cerrahpaşa, Org. Abdurrahman Nafiz Gürman Cd. No:24, 34098 Fatih/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Samatya Hastanesi Nasıl Gidilir

Samatya Hastanesine nasıl gidilir, Samatya Hastanesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Hat AdıYön
80Kazlıçeşme Marmaray
80TKazlıçeşme Marmaray
85CF.S.M.Erkek Öğrenci / Esenler Metro Yönü
48AKöprübaşı Mahallesi
50KKazlıçeşme Marmaray
85CKazlıçeşme Marmaray
93Zeytinburnu
93CAksaray Ring
93MMecidiyeköy Avm
93TZeytinburnu
35CHarbiye
35Eminönü
35AKoca Mustafapaşa
35DBalat Peron / Son Durak Yönü

Samatya Hastanesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Samatya Hastanesi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Gençosman / Yedıkule Yönü7 dk yürüme
Silivrikapı / Topkapı Yönü8 dk yürüme
Silivrikapı8 dk yürüme
Koca Mustafapaşa9 dk yürüme

Samatya Hastanesi  Telefon Numarası

Telefon: 0212 459 60 00

İnternet Sitesi: Samatya

Genel kategorimize bakmayı unutmayın.

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.