Suat Seren Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir Yol Tarifi

Suat Seren Hastanesi Nerede, Suat Seren Hastanesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Suat Seren Hastanesi Nerede

Suat Seren Hastanesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Yenişehir, Gaziler Cd No:331 D:28, 35170 Konak/İzmir olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Suat Seren Hastanesi Nasıl Gidilir

Suat Seren Hastanesi nasıl gidilir, Suat Seren Hastanesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Suat Seren Hastanesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
44Mersi̇npınar – Gümrük
45Gültepe – Gümrük
54Otogar – Kemer Akt.
57Altındağ – Kemer Akt.
58Kandere – Kemer Akt.
59Bornova Metro – Kemer Akt.
60Pınarbaşı – Kemer Akt.
64Ayakkabıcılar Si̇tesi̇ – Kemer Akt.
117Kavaklıdere – Kemer Akt.
153Çamkule – Kemer Akt.
214Evka3 Metro – Kemer Akt.
249Evka-4 – Kemer Akt.
302Otogar – Konak
348Bornova Metro – Kemer Akt.
367Ümi̇t Mah. – Kemer Akt.
418Şi̇ri̇nyer Akt. – Halkapınar Metro
662Cengi̇zhan – Kemer Akt.
699M.Erener – Kemer Akt.
42Gümrük
46Çobançeşme
Suat Seren Hastanesi En Yakın Otobüs Durakları
Durak adıMesafe
Tepecik Doğum Hastanesi2 dk yürüme
Zeytinlik6 dk yürüme

Suat Seren Hastanesi Telefon Numarası

Telefon: 02324333333

suat seren hastanesi nerede nasıl gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.