Sürekli Hakaret Eden Kocaya Nasıl Davranmalı (2024)

Soğuk davranan erkeğe nasıl davranmalı, sevgiliye nasıl davranmalı, sevgilim ilgisiz davranıyor ne yapmalıyım, seven ama yazmayan erkek başlıklarında bilgi sunacağız. Hakaret etmek bir kişiden uzaklaşmak için en temel dışa vurumdur. Bir insana sürekli olarak hakaret ediyorsanız erkek yada kadın fark etmeksizin artık onunla mutlu olmadığınız şeklinde bir açıklama yapılabilir. Başka bir deyiş ile eşiniz size devamlı olarak hakaret ediyorsa ya sizi yada size dair bazı özelliklerinizi istemiyor olabilir. Peki ama bu durum nasıl aşılmalıdır? Bu konuda pek çok yorum yapmak mümkün olabilir.

Öncelikle soğuk davranan ve sürekli hakaret eden kocaya karşı iletişim kanallarını devamlı olarak açık tutmanın önemli olduğunu hatırlatmakta fayda bulunmaktadır. Sizin günlük hayat içerisinde nasıl bir yol izleyeceğinizi belirlemeniz ve bu duruma göre bir alan belirlemeniz de önem arz eder. Hakaret eden koca ise iletişim kurmayı deneyebilirsiniz. Bu durumdan rahatsız olduğunuzu belirtebilirsiniz. Hala iletişim kurmaya devam ediyorsa bir evlilik terapistinden destek almayı da deneyebilirsiniz. Şurası unutulmamalıdır ki, bazı sorunlar tek başına profesyonel bir şekilde destek almadan üstesinden gelinemeyecek kadar zor olabilir.

Bu sebeple, eşiniz sizin iletişim kurma isteklerinizi yanıtsız bırakmıyorsa onu profesyonel destek alma konusunda ikna etmeye çalışabilirsiniz. Orta – uzun vadede hem ilişkiniz hem de evliliğiniz açısından atılmış son derece mantıklı bir adım olarak ön plana çıkacaktır.

Soğuk Davranan Erkeğe Nasıl Davranmalı

Soğuk davranma, durumunun ne kadar süredir devam ettiğine göre bir yol haritası çizebilirsiniz. Önceden sıcak davranıyordu yeni yeni soğuk davranmaya başladı şeklinde bir sonuç ortaya çıktıysa bu sefer iletişim kurmak son derece önemlidir.

Bu durumun en temel sebebini yakalamak için karşılıklı olarak iletişim kurmakta isteyebilirsiniz. Bu sayede hem sorunlar ortaya çıkarılmalı hem de ortadan kaldırılmalıdır.

Sevgiliye Nasıl Davranmalı

Sevgilinize davranışınızı belirlemeniz için öncelikle onun özelliklerini değerlendirmeniz önem arz eder. Kısa süre içerisinde sevgilinizin tüm tutum ve davranışlarının göz önüne alınması ve bu duruma göre bir seçeneğin belirlenmesi de büyük bir kolaylık oluşturacaktır. Sevgilinizi bunaltmadan iletişim kurmalı ve isteklerinizi ona belirtmelisiniz.

Sevgilim İlgisiz Davranıyor Ne Yapmalıyım

Yeni başlayan ilişkiler için iletişim son derece önemlidir. Eğer ilgisiz davranıyorsa sebebi sadece siz olmayabilirsiniz. Eğer sevgilinizin günlük yaşantısında olumsuz devam eden bazı sorunları bulunuyorsa buna göre de bir durumdan destek alınabilir. Eğer sizinle alakalı olmayan yalnız uzun vadede sizi de etkileyen bir durum ortaya çıkıyorsa bu sefer de karşılıklı olarak iletişim kurarak sorunu ortadan kaldıracak şekilde iletişiminizi kuvvetlendirebilirsiniz.

Seven Ama Yazmayan Erkek

Yazmaması sizden bekliyor olması anlamına gelebilir. Eğer daha öncesinde hep o yazıyordu son zamanlarda ise hiç yazmıyorsa bu sefer sizden de bir adım bekliyor olabilir. Kesin bir karara varmadan önce sevgilinizin yada erkek arkadaşınızın sorunları üzerine yoğunlaşmayı deneyebilirsiniz. Uzun vadede her zaman için iletişimin kazanacağını da unutmamak gerekmektedir.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.