Süreyyapaşa Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir Yol Tarifi

Süreyyapaşa Hastanesi Nerede, Süreyyapaşa Hastanesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Süreyyapaşa Hastanesi Nerede

Süreyyapaşa Hastanesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Başıbüyük, Hastane Yolu D:c blok, 34844 Maltepe/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Süreyyapaşa Hastanesi Nasıl Gidilir

Süreyyapaşa Hastanesi nasıl gidilir, Süreyyapaşa Hastanesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Süreyyapaşa Hastanesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
KM41Üstbostancı
132SBBattalgazi Mahallesi
132YBYenidoğan Peronlar
KM45Meslek Yüksek Okulu / Maltepe Yönü
14TMTepeüstü
19BŞehit Bayram Aydın
KM42Şehit Bayram Aydın
133FAcarlar Sitesi
Süreyyapaşa Hastanesi En Yakın Otobüs Durakları
Durak adıMesafe
Tıp Fakültesi2 dk yürüme
Marmara Üniv. Başıbüyük Kampüsü2 dk yürüme
Süreyyapaşa Hastanesi5 dk yürüme

Süreyyapaşa Hastanesi Telefon Numarası

Telefon: 02164214200

Süreyyapaşa Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir Yol Tarifi
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.