Veliefendi Hipodromuna Nasıl Gidilir (Süper Cevap)

Veliefendi Hipodromu Nerede, Veliefendi Hipodromuna Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Veliefendi Hipodromu Nerede

Veliefendi Hipodromu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Osmaniye, Ekrem Kurt Blv., 34146 Bakırköy/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Veliefendi Hipodromuna Nasıl Gidilir

Veliefendi Hipodromuna nasıl gidilir, Veliefendi Hipodromu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Veliefendi Hipodromu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
97EBölge İdare Mahkemesi
94AZuhuratbaba / Yesılköy Yönü
MR10Zeytinburnu
93Zeytinburnu
93CAksaray Ring
93MMecidiyeköy Avm
93TZeytinburnu
MİNİBÜS: A-01Topkapı
MİNİBÜS: A-10Cevizlibağ

Veliefendi Hipodromu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Aksu / K.Burgaz Ünı. Yönü3 dk yürüme
Aksu / Kazlıçesme Yönü5 dk yürüme
Zeytinburnu Tek8 dk yürüme

Veliefendi Hipodromu Telefon Numarası

Telefon: 4440855

Veliefendi Hipodromuna Nasıl Gidilir
Veliefendi Hipodromuna Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.