Yeditepe Vergi Dairesi Nerede Nasıl Gidilir Yol Tarifi

Yeditepe Vergi Dairesi Nerede, Yeditepe Vergi Dairesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Yeditepe Vergi Dairesi Nerede

Yeditepe Vergi Dairesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Akşemsettin, Adnan Menderes Blv. No:56, 34080 Fatih/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yeditepe Vergi Dairesi Nasıl Gidilir

Yeditepe Vergi Dairesi nasıl gidilir, Yeditepe Vergi Dairesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Yeditepe Vergi Dairesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
78Eminönü / Son Durak (146b-33-33b-33d-78-78h-79ge) Yönü
146TBoğazköy Son Durak – Başakşehir
336Eminönü Kantarcılar / Son Durak (26-70ke) Yönü
39ÇAksaray / Beyazıt Yönü
90BBeyazıt
MİNİBÜS: A-27Pazariçi
MİNİBÜS: A-27Aksaray
MİNİBÜS: A-40Aksaray
MİNİBÜS: A-40Güzeltepe
MİNİBÜS: A-40Karayolları Mahallesi
MİNİBÜS: A-40Vialand
31YToki Ayazma
32TCevatpaşa
33TEEminönü
38Sultangazi Peronlar
38ZZübeyde Hanım Mahallesi
39Akşemsettin Mahallesi
39DYeşilpınar
39KKaradolap Mahallesi
76AVaditepe
Yeditepe Vergi Dairesi En Yakın Otobüs Durakları
Durak adıMesafe
İstanbul Emniyet Müd / Edirnekapı Yönü4 dk yürüme
Balipaşa / Aksaray Yönü5 dk yürüme
Oğuzhan / Aksaray Yönü6 dk yürüme
Çapa / Topkapı Yönü14 dk yürüme

Yeditepe Vergi Dairesi Telefon Numarası

Telefon: 02124538211

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.