Yıldız Parkı Nerede Nasıl Gidilir Yol Tarifi

Yıldız Parkı Nerede, Yıldız Parkına Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Yıldız Parkı Nerede

Yıldız Parkı nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Yıldız, 34349 Beşiktaş/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yıldız Parkı Nasıl Gidilir

Yıldız Parkı nasıl gidilir, Yıldız Parkı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Yıldız Parkı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
22İstinye Dereiçi
DT1Vadi
U1Beşiktaş Peronlar
22REFatih Sultan Mehmet
25ASarıyer
25ESarıyer
30DVadi
40Rumeli Feneri
40Tİstinye Dereiçi
42TBahçeköy / Son Durak Yönü
57ULKuruçeşme Üstü / Merkez Yönü
DT2Vadi
U2Beşiktaş Peronlar
129TGümüşsuyu Peron
D2Köprübaşı Mahallesi
27EŞirintepe
27SESeyrantepe / Merkez 27se-41s-41st Yönü
29AAta Caddesi
29CTarabya Üstü / Son Durak Yönü
29DFerahevler / Son Durak Yönü
Yıldız Parkı Parkı En Yakın Otobüs Durakları
Durak adıMesafe
Galatasaray Ünv. / Bebek Yönü6 dk yürüme
Galatasaray Ünv. / Beşiktaş Yönü7 dk yürüme
Yıldız Teknik Üniversitesi8 dk yürüme
Barbaros Bulvarı / Levent Yönü22 dk yürüme
Barbaros Bulvarı / Beşiktaş Yönü23 dk yürüme

yıldız parkı nerede nasıl gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.