Yoros Kalesi Nerede Nasıl Gidilir Yol Tarifi

Yoros Kalesi Nerede, Yoros Kalesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Yoros Kalesi Nerede

Yoros Kalesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Anadolu Kavağı, Fener Yolu No:3, 34825 Beykoz/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yoros Kalesi Nasıl Gidilir

Yoros Kalesi nasıl gidilir, Yoros Kalesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Yoros Kalesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir

  • Otobüs: 15A
  • Vapur: SARIYER – RUMELI KAVAĞI – ANADOLU KAVAĞI

En Yakın Vapur Durağı

Durak adı Mesafe
Anadolu Kavağı 12 dk yürüme

post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.