Zorlu Center Nasıl Gidilir

Zorlu Center Nerede, Zorlu Center Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Zorlu Center Nerede

Zorlu Center nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımızLevazım, Koru Sokağı No:2, 34340 Beşiktaş/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Zorlu Center Nasıl Gidilir

Zorlu Center nasıl gidilir, Zorlu Center yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Hat AdıYön
58SLevazım Mahallesi
U2Beşiktaş Peronlar
27EŞirintepe
27SESeyrantepe / Merkez 27se-41s-41st Yönü
43RRumelihisarüstü
58APoligon Mahallesi
58NKabataş
59KŞişli Merkez
559CPark Otel / Emınönü Yönü
62GEmniyettepe / Son Durak Yönü
HVİST-15İstanbul Havalimanı / Son Durak Yönü
HVİST-16İstanbul Havalimanı / Son Durak Yönü
49ZYeşilpınar / Son Durak Yönü
63Kağıthane
D2Köprübaşı Mahallesi
25GTaksim
29İstinye Dereiçi
29AAta Caddesi
29CTarabya Üstü / Son Durak Yönü
29DKabataş

Zorlu Center Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Zorlu Center En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Levazım Mahallesi4 dk yürüme
Zincirlikuyu Metrobüs8 dk yürüme
Zincirlikuyu Metrobüs 2 / Etiler Yönü9 dk yürüme
Zincirlikuyu Metrobüs / Maslak Yönü9 dk yürüme
Köprülü Kavşak / Mecıdıyeköy Yönü10 dk yürüme
Köprülü Kavşak / Kadıköy Yönü11 dk yürüme
Zincirlikuyu Metrobüs / Levent Yönü11 dk yürüme
Zincirlikuyu12 dk yürüme
Zincirlikuyu – Üniversite / Levent Yönü13 dk yürüme
Gayrettepe Metro / Mecidiyeköy Yönü16 dk yürüme
Yıldız Posta Caddesi16 dk yürüme
Zincirlikuyu / Beşiktaş Yönü16 dk yürüme
Zincirlikuyu-Üniversite17 dk yürüme

Zorlu Center Telefon Numarası

Telefon: 0212 924 01 00

İnternet Sitesi: Zorlu Center

Genel kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.