1 Haftada 5 Kilo Aldıran Karışım

1 haftada 5 kilo aldıran karışım kullanarak aşırı derecede zayıflık yüzünden şikâyet edenler istedikleri kiloya gelebilir. Eğer ki normal, olması gerekenden çok daha zayıfsanız ve yeteri kadar vitamin almıyorsanız bu durum bünyenizde de bir takım hassasiyetlere yol açabilir. Bu tarz insanlarda bir takım hastalıklar meydana gelmesi çok beklenen bir durumdur.

https://www.youtube.com/watch?v=82tDSx_Se-M&pp=ygUkMSBIYWZ0YWRhIDUgS2lsbyBBbGTEsXJhbiBLYXLEscWfxLFt
1 Haftada 5 Kilo Aldıran Karışım

Kilo almak ya da kilo vermek tamamen ihtiyaca yönelik olması gereken şeylerdir. Yani çok zayıf olan kişiler için kilo almak iyi bir şeydir. Ancak aynı zamanda sağlıklı bir şekilde kilo almak da bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli husustur. Bu sebepten dolayı da kilo vermek ya da almak için daha doğrusu sağlıklı bir şekilde normal bir kiloya gelmek için sağlıklı besinler tüketmek son derece büyük bir önem taşır. Kilo aldıran karışımlar için daha çok protein içeren besin maddeleri kullanmak oldukça etkili olacaktır.

En Çok Kilo Aldıran Ne?

En çok kilo aldıran ne sorusunu kilosu az olan ve bu nedenle güçsüz kalan pek çok kişi sormaktadır. Ayrıca zayıflıktan ve yeteri kadar beslenememekten dolayı kansızlığı olan kişiler aşağıda sıralanmış olan besin maddelerini tüketebilir.

 • Fındık, yer fıstığı gibi kuruyemişler
 • Bal ve tereyağı karışımı
 • Pekmez ve tahin karışımı
 • Kırmızı et
 • Tavuk
 • Kuru incir
 • Kuru üzüm
 • Balık
 • Baklagiller

1 Haftada 5 Kilo Aldıran Karışım

En çok kilo aldıran karışımlar olarak ilk başta pekmez içerikli karışımlardan söz etmek mümkün olacaktır. Mesela pekmez çok iyi kan yapan bir gıda maddesidir. Kansızlık ve kilo alamayan kişiler, pekmezin içine bal ve tahin karıştırabilir. Yulaf ezmesi içerisine süt ve bal ekleyerek de sağlıklı bir şekilde kilo almak mümkün olacaktır.

1 Haftada 5 Kilo Aldıran Karışım
1 Haftada 5 Kilo Aldıran Karışım

Hızlı Kilo Aldıran Doğal Karışımlar

Hızlı kilo aldıran doğal karışımlar olarak bir takım meyve ve kuruyemişler kullanılabilir.  1 Haftada 3 kilo aldıran karışım şu malzemelerle hazırlanabilir;

 • 2 yemek kaşığı tahin
 • 1 bardak iyi su
 • 2 tane muz
 • 2 yemek kaşığı pekmez

1 bardak su ile tahin ve pekmezi karıştırın 2 tane muzu da blender ya da çatal yardımıyla ezin ve bu karışıma ekleyin. Bunu her sabah kahvaltıda tükettiğiniz zaman hem kilo alıp hem de enerji takviyesi yapmış olursunuz.

Tam yağlı süte ceviz içini ezip hurma, fındık ve badem de ilave ederek son derece yüksek enerjili ve kilo almanıza yardımcı olan bir karışım elde etmek de mümkün olacaktır.

1 Ayda 10 Kilo Aldıran Karışım

1 ayda 10 kilo aldıran karışım için ise; kaju fıstığı, muz, protein tozu, bal ve badem ile mümkün olacaktır. Bu karışımı 1 ay boyunca her gün tüketerek kilo kaybından kurtulup normal kilonuza dönebilirsiniz.

En Çok Kilo Aldıran Şey Ne?

En çok kilo aldıran yiyeceklerin başında: Tam Yağlı Süt ve Süt Ürünleri, Bitkisel Yağlar, Kuru Yemişler, Patates, Kırmızı et. Bunların yanı sıra doktor kontrolünde balık yağı ve vitaminler de alınabilir.

2.6/5 - 7 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın