15 Temmuz Millet Bahçesi – Esenler Şehir Parkı Nerede, Nasıl Gidilir

15 Temmuz Millet Bahçesi yani Esenler Şehir parkına gidebilmek için kullanabileceğiniz birden fazla ulaşım aracı ile birlikte birden fazla ulaşım yolu bulunmaktadır. Sizler sizlere en uygun olan ulaşım aracı ve yolu tercih ederek 15 Temmuz Millet Bahçesi’ne sorunsuz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Zaman kaybettirmeden sizlere hızlı bir şekilde adres tarifini yapalım.

15 Temmuz Millet Bahçesi Nerede?

15 Temmuz Millet Bahçesi Esenler’de bulunmaktadır. Toplamda 182KM’lik alana yayılan 15 Temmuz Millet Bahçesi’nin bilinen diğer adı Esenler Şehir parkıdır. Büyük ve devasa olan bu parka gidebilmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

Esenler 15 Temmuz Millet Bahçesi

Esenler 15 temmuz millet bahçesine gidebilmek için kullanabileceğiniz ulaşım araçları kendi aracınız haricinde otobüs, metro ve dolmuştur. 

  • Otobüs ile 15 Temmuz Millet Bahçesine gitmek istiyorsanız 146M, 33, 33ES, 79T, 92Ş, 98G’e binmelisiniz. 

Esenler 15 Temmuz parkına en yakın otobüs durağı Atışalanı mezarlığıdır. Bu durakta inerek hızla parka ulaşım sağlayabilirsiniz. Veya Kemer mahallesi, Birlik mahallesi duraklarında inebilirsiniz. 

Esenler 15 Temmuz Parkı

Otobüs haricinde bu parka gidebileceğiniz diğer ulaşım yolları metro ve dolmuştur. Metro ve dolmuş ile Esenler 15 Temmuz parkına gitmek isterseniz aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • Metro ile 15 Temmuz Parkına gitmek isteyenler M1B veya M7 adlı metrolara binmeleri gerekmektedir. 
  • Minibüs ile bu parka gitmek isteyenler A-19, A-24, A – 27, A – 41 numaralı dolmuşlara binmeleri gerekmektedir. 

 

15 Temmuz Millet Bahçesi - Esenler Şehir Parkı Nerede, Nasıl Gidilir
15 Temmuz Millet Bahçesi – Esenler Şehir Parkı Nerede, Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın