18 Yaş Altı Çocuğu Olanlara Kredi (Hemen Al)

18 yaş altı çocuğu olanlara kredi başvurusu konusunda bir çok kez soru sormuştu. Bu içeriğimizle birlikte 18 yaş altı çocuğu olanlara kredi başvurusu konusunda yardımcı olmuş olacağız. Bununla birlikte çocuğu olana 50 bin TL faizsiz kredi, devletten çocuğu olanlara kredi, 18 yaş altı kredi başvurusu, ziraat bankası çocuğu olanlara kredi başlıklarında da farklı bilgiler aktarmış olacağız.

Günümüz Türkiye’sinde kredi veya kredi kartı olmadan geçinebilmek fazlasıyla zor bir durum haline geldi. Hal böyleyken ebeveynlerde 18 yaş altı çocukları için kredi çekiyor, kredi başvurusunda bulunuyor ve bu sayede nakit ihtiyaçlarını gideriyor. Aynı zamanda 18 yaş altı çocuğu olanlara kredi sayesinde çocuklarının eğitimine de bir nevi destek oluyorlar. Peki, devletin vermiş olduğu 18 yaş altı çocuğu olanlara kredi başvurusu nereden yapılıyor? İşte sizlere tüm detaylarıyla Ziraat bankası çocuğu olanlara kredi adlı içeriğimiz…

çocuğu olanlara 50 bin tl faizsiz kredi

18 Yaş Altı Çocuğu Olana Kredi Veriliyor Mu?

Devlet yetkililerinin almış olduğu yeni kararla birlikte 18 yaş altı çocuğu olan bir kişiye kredi artık verilebilmektedir. Eğer gerekli şartları taşıyorsanız bu kredi imkanından faydalanabilirsiniz. Tamamen devlet destekli olan bu krediyi kullanabilmek için kamu bankalarını ziyaret etmeniz gerekir. Aynı zamanda bazı özel bankalarında bu krediyi verdiği bilinmektedir. Ziraat bankası çocuğu olanlara kredisinden faydalanmak isterseniz aşağıdaki şartları taşıyor olmanız gerekir.

  • T.C Vatandaşı olmalısınız.
  • 18 yaşından küçük bir çocuğunuz olmalıdır.
  • Kredi puanınızın risk grubu altında olmaması gerekir.
  • Başvuru yapacak olan kredi sahibinin 18 yaşını doldurmuş olması gerekir.

Devlet tarafından sağlanan bu kredi imkanı görüldüğü üzere oldukça kolay bir şekilde alınabilmektedir. Eğer gerekli şartları taşıdığınızı düşünüyorsanız Türkiye’de aktif bir şekilde hizmet veren kamu bankalarını ziyaret ederek krediyi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

18 Yaş Altı Çocuğu Olana Kredi Başvurusu

Pandemi her birimizin hayatını riske etti ve riske etmesiyle birlikte bizlere büyük bir maddi zorluk vermiş oldu. Devlette vatandaşına sahip çıkabilmek adına bazı avantajlar sağlayarak vatandaşlarının yeniden nakit akışına sahip olabilmesi için çeşitli imkanlar sunmaya devam ediyor. 18 yaş altı çocuğu olana kredi başvurusu da bunlardan bir tanesi diyebiliriz.

Eğer kredi notunuz yüksekse bu krediyi hemen alabilirsiniz. Kredi notunuz risk grubunda yer alıyorsa maalesef bankalar sizlere bu krediyi vermekten yana olmayacaklardır.

Çocuğu Olana 50 bin TL Faizsiz Kredi İmkanı

Ziraat Bankası’nın yapmış olduğu kampanyayla birlikte artık çocuğu olana 50.000 TL kredi imkanı sağlanıyor. Kredinizi çekerken tercih ettiğiniz vade oranı kredinizin geri ödeme planını oluşturacak ve aylık taksitlerle krediyi geri ödemenizde büyük fayda sağlayacaktır.

12 ay vade imkanıyla bu krediyi kullanırsanız hiçbir faiz ödemezsiniz. Evet, yanlış duymadınız. Eğer bu krediyi 12 ay taksitle alırsanız hiçbir faiz ödemenize gerek yoktur. Fakat 50 bin TL faizsiz kredi imkanından 24 ay vadeyle yararlanmak isterseniz %0,48 faizle yararlanabilirsiniz. 36 aylık vadede kredinizin faiz oranı %0,54 olacaktır.

ziraat bankası çocuğu olana kredi

Ziraat Bankası Çocuğu Olanlara Kredi Veriyor Mu?

Evet, Ziraat bankası tarafından çocuğu olan ebeveynlere kredi imkanı sağlanmaktadır. Krediye başvuru yapabilmek için Ziraat bankası internet sitesini ziyaret edebilir veya Ziraat Bankası şubelerine giderek krediye başvuru yapabilirsiniz.

Genel kategorimizi incelemeyi unutmayın.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın