212 AVM Nasıl Gidilir

212 AVM Nerede, 212 AVM Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

212 AVM Nerede

212 AVM nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Mahmutbey, Avrupa Yakası, 34218 Bağcılar/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

212 AVM Nasıl Gidilir

212 AVM nasıl gidilir, 212 AVM yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

212 AVM Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

H-1Mahmutbey Metro / Aksaray-Atestugla Yönü
78ZBFenertepe Peronlar / Yenıbosna Yönü
89CHarbiye
89TKanuni Sultan Süleyman
HT12Yenibosna Metro
98EBasın Tesisleri Son Durak
HS1Şehir Hastanesi-Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon
36AYArnavutköy Peronlar / Arnavutköy Yönü
79FYFenertepe Peronlar / Yenıbosna Yönü
79KKayabaşı Kiptaş
98TKanuni Sultan Süleyman
141AKanuni Sultan Süleyman
89MZeytinburnu
98MBMarmara Sanayi Sitesi
98HBakırköy / İncirli Yönü

212 AVM En Yakın Otobüs Durakları

İkitelli Köprüsü5 dk yürüme
Basın Tesisleri Son Durak6 dk yürüme
Şehit Serdar Gökbayrak6 dk yürüme
Şehit Serdar Gökbayr / Ikitelli Köprüsü Yönü7 dk yürüme

212 AVM Telefon Numarası

Telefon: 444 4 212

212 AVM Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın