3 Aralık Sweat Olayı Nedir? (Kesin Bilgi)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde 3 aralık Sweat olayı hakkında soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte ziyaretçilerimize 3 Aralık Sweat olayıyla alakalı doğru bilgiyi verdik. Aynı zamanda 3 Aralık Sweatshirt ne demek, 3 Aralık sweatshirt ne anlama gelir? Başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Son günlerde TikTok uygulamasında akım haline gelen ve bir çok kullanıcının kafasını karıştıran bir olay var. TikTok’da çok sık bir şekilde 3 Aralık’a dem vurur şekilde sweatshirt konusunda paylaşımlar dönüyor. TikTok uygulamasını sıkı bir şekilde takip eden kişilerde 3 Aralık tarihinde neler yaşandığını ve Sweat shirt olayının ne anlama geldiğini fazlasıyla merak ediyor. Yurtdışında epey popüler olan TikTok akımı 3 Aralık Sweat olayı için doğru cevabı aşağıda verdik.

3 Aralık Sweat Olayı

3 Aralık’ta Ne Olacak?

TikTok akımlarına ne kadar bağlı olduğunuzu bu araştırmayı yaparak görmüş olduk. Herkesin aklına bazı günlerde sonsuza kadar kazılıdır. Kimileri için 3 Ekim, kimileri için 3 Kasım olabilir. Fakat öyle bir olay var ki TikTok’da herkes bu akımı konuşuyor ve 3 Aralık’a gözler çevriliyor. TikTok’da aktif bir şekilde yer alıyorsanız 3 Aralık’ta ne olacağını sizde merak ediyor olabilirsiniz. İşte TikTok 3 Aralık Sweat olayı hakkında bildiklerimiz…

3 Aralık Sweat Olayı

3 Aralık 2023 Sweat olayı bir şarkının içerisinde paylaşılan sözlerden ibarettir. Şarkı daha öncesinde Pinterest’te büyük bir popülariteye ulaşmıştır ve şimdi de TikTok’da popüler olmuştur. TikTok’da akım haline gelen müzik ve videolar insanların çok fazla sweat olayını araştırmasına neden oldu.

Conan Gray – Heather şarkı 3 Aralık Sweat olayıyla alakalı olarak şu sözlerle başlıyor; Hala 3 Aralık’ı hatırlıyorum…

Şarkı şu şekilde devam ediyor; Süveterinle ben, bana senden daha iyi göründüğünü söylemiştin. Senden ne kadar hoşlandığımı bir bilseydin, ama ben o bakarken gözlerini izliyorum… Şeklinde şarkı sözleri ilerlemektedir.

Dünya Sweat Verme Günü Ne Zaman?

TikTok ve Instagram’da 3 Aralık Sweat verme günü olarak belirlenmiştir.

Conan Gray Heather Sözleri

Hâlâ 3 Aralık’ı hatırlıyorum, süveterinle ben,

Bana senden daha iyi göründüğünü söylemiştin,

Senden ne kadar hoşlandığımı bir bilseydin

Ama ben, o bakarken gözlerini izliyorum.

Ağrılı

gözler için ne güzel manzara

Mavi gökyüzünden daha parlak

Ben ölürken seni büyüledi

Neden beni hiç öpmek isteyesin ki?

Onun yarısı kadar bile güzel değilim

Ona ​​süveterini verdin, o sadece polyester

Ama onu daha çok seviyorsun

Keşke Heather olsaydım

Yanında durup elini tutmasını izle

Kolunu omzuna dola, şimdi daha da üşüyorum

Ama ondan nasıl nefret edebilirim? O tam bir melek

Ama yine de, keşke onun gibi ölseydi

Ağrılı

gözler için ne güzel manzara

Mavi gökyüzünden daha parlak

Ben ölürken seni büyüledi

Neden beni hiç öpmek isteyesin ki?

Onun yarısı kadar bile güzel değilim

Ona ​​süveterini verdin, o sadece polyester

Ama onu daha çok seviyorsun

Keşke ben Heather olsaydım

Keşke Heather olsaydım

(Oh, oh)

Keşke Heather olsaydım

Neden beni hiç öpmek isteyesin ki?

Ona süveterini verdiğin kadar güzel değilim

, o sadece polyester

Ama onu daha çok seviyorsun

Keşke ben olsaydım

Sosyal Medya kategorimize bakmayı unutmayın.

4.7/5 - 4 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın