34. Hudut Tugayı Hakkari Şemdinli Nasıl Gidilir

34 Hudut Tugayı Hakkari Şemdinli Nerede, 34. Hudut Tugayı Hakkari Şemdinli Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

34 Hudut Tugayı Hakkari Şemdinli Nerede

34 Hudut Tugayı Hakkari Şemdinli nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Moda, Cumhuriyet Cd. No:113, 30800 Şemdinli/Hakkari olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

34 Hudut Tugayı Hakkari Şemdinli Nasıl Gidilir

Hakkari Şemdinli 34. Hudut Tugayı nasıl gidilir, 34. Hudut Tugayı Hakkari Şemdinli yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Şemdinli Yüksekova Servis

Yüksekova Havalimanında indikten sonra eğer KTM’e girmeyecekseniz havalimanında bulunan herhangi bir ticari taksiye binin. Ticari taksiye Şemdinliye giden otobüslere gitmek istiyorum” deyin sizleri direk olarak otobüs garına götürecektir. Yüksekova Şemdinli otobüs garından günde 3 ile 10 adet arasında sürekli sefer gerçekleştirilmektedir. Bu seferlerden herhangi birisine binerek gidebilirsiniz.

Yüksekova Şemdinli Arası Kaç KM

Yüksekova Şemdinli arası 65,8 KM’dir. Ortalama olarak yolculuğunuz 1 saat ile 2 saat arasında sürecektir.

34 Hudut Tugayı Şemdinli Telefon Numarası

Telefon: 0438 411 23 15

34. Hudut Tugayı Hakkari Şemdinli Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın