34. Hudut Tugayı Hakkari Şemdinli Nasıl Gidilir

34 Hudut Tugayı Hakkari Şemdinli Nerede, 34. Hudut Tugayı Hakkari Şemdinli Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

34 Hudut Tugayı Hakkari Şemdinli Nerede

34 Hudut Tugayı Hakkari Şemdinli nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Moda, Cumhuriyet Cd. No:113, 30800 Şemdinli/Hakkari olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

34 Hudut Tugayı Hakkari Şemdinli Nasıl Gidilir

Hakkari Şemdinli 34. Hudut Tugayı nasıl gidilir, 34. Hudut Tugayı Hakkari Şemdinli yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Şemdinli Yüksekova Servis

Yüksekova Havalimanında indikten sonra eğer KTM’e girmeyecekseniz havalimanında bulunan herhangi bir ticari taksiye binin. Ticari taksiye Şemdinliye giden otobüslere gitmek istiyorum” deyin sizleri direk olarak otobüs garına götürecektir. Yüksekova Şemdinli otobüs garından günde 3 ile 10 adet arasında sürekli sefer gerçekleştirilmektedir. Bu seferlerden herhangi birisine binerek gidebilirsiniz.

Yüksekova Şemdinli Arası Kaç KM

Yüksekova Şemdinli arası 65,8 KM’dir. Ortalama olarak yolculuğunuz 1 saat ile 2 saat arasında sürecektir.

34 Hudut Tugayı Şemdinli Telefon Numarası

Telefon: 0438 411 23 15

34. Hudut Tugayı Hakkari Şemdinli Nasıl Gidilir

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın