65 Yaş Üstü Evde Sağlık Hizmeti Telefon Numarası (Doğru Numara)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir şekilde 65 yaş üstü evde sağlık hizmeti telefon numarası konusunda sorular almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize 65 yaş üstü evde sağlık hizmeti telefon numarası konusunda doğru telefon numarasını paylaşmış olacağız. Aynı zamanda evde sağlık hizmeti nedir, evde sağlık hizmeti iletişim numarası, evde sağlık hizmeti kimlere verilir başlıklarında da farklı bilgileri paylaşmaktan yana olacağız.

Evde sağlık hizmeti sayesinde yaşlı, engelli, yatağa bağımlı veya kronik hastalığa sahip olan kişilere iyileşme döneminde bireysel tedavi desteği sunulmaktadır. Bireylerin özellikle 65 yaş üstü bireylerin yaşam kalitesini arttırabilmek amacıyla yürürlüğe yeni giren evde sağlık hizmeti fizyolojik, psikolojik ve tıbbi bakım modellerini kapsamaktadır. Peki, 65 yaş üstü evde sağlık hizmeti telefon numarası nedir? İşte sizlere doğru cevabı!

65 yaş üstü evde sağlık hizmeti telefon no

Evde Sağlık Hizmeti Neleri Kapsıyor?

Evde sağlık hizmeti sayesinde aşağıda yer alan durumlarda evde bakım hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmet oldukça kapsamlı ve geniş bir hizmete tabidir.

  • Ameliyat sonrasında yara bakımı
  • Enjeksiyon uygulamaları
  • Evde pansuman
  • Evde check-up
  • Evde laboratuvar tetkikleri/ tanı testleri
  • Evde doktor ve hemşirelik hizmeti
  • Doğum sonrası bebek bakımı
  • Yaşlı ve engelli bakımı  

65 Yaş Üstü Evde Sağlık Hizmeti Telefon Numarası Nedir?

Sağlık Bakanlığı bünyesince 65 yaş üstü kişiler için özel olarak oluşturulan 444 38 33 numaralı telefonu arayarak 65 yaş üstü evde sağlık hizmeti konularında destek alabilirsiniz. Hasta veya aile bireylerinden herhangi birisinin bu numarayı cep telefonu üzerinden araması yeterli olacaktır.

444 38 33 numaralı telefonu aradığınız zaman çağrı merkezinde çalışan kişi sizinle iletişime geçer ve gerekli görüşmeleri yaparak hasta için işlemleri başlatmış olur. Daha sonrasında evde sağlık hizmeti alacak kişi için hekim ve yardımcı sağlık personelleri hastanın evine ziyarete gider. Gerekli kontrolleri sağlar ve sunulacak olan hizmetlerin belirlenmiş olur. Tüm bu olaylar neticesinde hekim tarafından evde sağlık hizmeti tedavi planı ortaya çıkartılmış olacaktır.

Evde Sağlık Hizmeti Telefon Numarası:444 38 33
Çalışma Saatleri:7 Gün 24 Saat

Evde Sağlık Hizmeti Kimlere Verilir?

Evde sağlık hizmeti alabilmeniz için hastanın kimsesiz, yaşlı, felçli, yatağa mahkum bir şekilde yaşayan birisi olması gerekmektedir. Veyahut solunum sistemi hastalıklarıyla uğraşan, evde bakım ihtiyacı olan kanser hastaları, hastaneden taburcu edildikten sonra evde bakıma muhtaç olan hastalara verilebilir. Bu hastalara tedavi sunularak hastanın yaşam kalitesi arttırılmış olur ve sosyal hayatına devam edebilmesi amaçlanır.

Evde Sağlık Hizmeti Ücretsiz Mi?

Evde sağlık hizmeti, Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülen bir projedir. Bundan dolayı evde sağlık hizmetlerinden faydalanmak için ödemeniz gereken herhangi bir ücret bulunmamaktadır. Sigortanız bulunuyorsa tedavi masrafları devlet tarafından karşılanacaktır. Evde sağlık hizmetine başvuru yapmak için 444 38 33 numaralı telefonu arayarak ücretsiz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın