A101 İstifa Dilekçesi (Doğru Dilekçe)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir şekilde A101 istifa dilekçesi konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize A101 istifa dilekçesi konusunda detaylı bilgiler sunmuş olacağız. Bununla birlikte A101 istifa dilekçesi nasıl yazılır, istifa dilekçesi A101, A101 istifa dilekçesi örneği başlıklarında da bilgileri paylaşmış olacağız.

Türkiye’nin en büyük zincir marketlerinden bir tanesi olan A101’de çalışmak ve A101’den maaş almak ne kadar mutlu ediyorsa insanı, çalışması da bir o kadar yoruyor. A101 ve benzeri olan marketlerde çalışma şartlarının çok zor olduğunu ve geç saatlere kadar mesai yapıldığı bilgileri internette dolaşıyor. Daha çok üniversite öğrencilerinin çalışmayı tercih ettiği A101 zincir marketlerinden istifa etmek için kullanabileceğiniz istifa dilekçesi örneğini sizlere aşağıda paylaştık. İşte tüm detaylarıyla A101 istifa dilekçesi…

A101 İstifa Dilekçesi Örneği

A101 İstifa Dilekçesi

A101 ve benzeri olan zincir marketlerde çalışabilmek güç ister. Çünkü çok yorucu ve sürekli insanlarla ilgilenmeniz gereken bir iş dalıdır. Reyonları kontrol edersiniz, kasaya geçer ve siparişleri tamamlarsınız. Yani A101’de çalışmak demek çok yorgun bir hayat demektir. A101’de çalışmayı bırakacaksanız ve nasıl istifa edebileceğinizi bilmiyorsanız ilk adım olarak müdürünüze bu durumu anlatın. Daha sonrasında bir istifa dilekçesi hazırlayın ve yine bu dilekçeyi müdürünüze teslim edin. Dilekçe örneğini aşağıda paylaştık.

A101 İstifa Dilekçesi Örneği

Tarih(xx/xx/xxxx)

A101 İnsan Kaynakları Müdürlüğüne 

A101 Marketler Zinciri bünyesinde 24.07.2021 tarihi itibari ile işe başladığım ”kasiyer” görevinden 05.08.2023 tarihi itibari ile istifa etmek istiyorum. Çalışma sürem içerisinde, çalışmamın karşılığını maddi ve manevi yönden aldığım için teşekkür ederim. İstifamın kabulünü ve gereğinin yapılmasını arz ederim.

Saygılarımla.

İsim ve Soy isminiz

İmzanız

TC Kimlik Numaranız:

Telefon Numaranız:

Adresiniz:

Yukarıda paylaştığımız dilekçe örneğini kendinize göre doldurmalı ve müdürünüze teslim etmelisiniz. Dilekçeyi düzenlemek için Microsoft Word programını kullanabilirsiniz. Dilekçeyi kendinize göre doldurduktan sonra bir yazıcı aracılığıyla çıkartmanız gerekiyor. Zira bilgisayar üzerinde imza atamayacağınız için imzanızın ıslak imza olması gerekir.

İstifa Dilekçesi İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Dilekçenizi oluştururken dikkat etmeniz kuralları sizler için sıralı bir şekilde aşağıda paylaştık.

  • Tarih sağ alt köşede yazması gerekiyor.
  • Başlığınız büyük olmalıdır.
  • Dilekçe A4 kağıdı üzerinden olmalıdır.
  • Soy isminiz büyük yazılmalıdır.
  • İmzanız kendi imzanız olmalıdır.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

3.7/5 - 3 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın