Acnemix Yüzde Ne Kadar Kalmalı? (Doğru Cevap)

Ziyaretçilerimiz bizlere çok sık bir şekilde Acnemix yüzde ne kadar kalmalı? Şeklinde soru sormaktaydı. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize Acnemix yüzde ne kadar kalmalı? Sorusuna cevap vermiş olacağız. Bununla birlikte Acnemix ne kadar sürede etki eder?, Acnemix yüzde tüylenme yapar mı?, Acnemix ne işe yarar?, Acnemix kullanımı konularında da farklı bilgiler aktarmış olacağız.

Dış görünüşümüz bizim ne kadar temiz, düzgün ve iyi bir karaktere sahip olduğumuzu gösterir. Fakat bir başkası için bakım yapmak yerine kendimiz için bakım yapmamız fazlasıyla önemlidir. Yani bir başkasının bizi ne kadar güzel gördüğünün hiçbir önemi yoktur. Siz kendinizi aynanın karşısına geçtikten sonra iyi ve güzel görüyorsanız bir başkasının ne dediği asla umurunuzda olmamalıdır. Güzelliğiniz için kullanabileceğiniz Acnemix krem veya Acnemix jel konusunda yardıma ihtiyacınız varsa bu içeriğimiz sizlere yardımcı olabilir.

Acnemix Jel Nedir?

İçerisinde etil alkol bulunan Acnemix jel, cilt üzerine sürülerek uygulanmaktadır. Hafif ve katı kıvamlı olan bu jel 46.6 gramlık yuvarlak, plastik kutu da satılmaktadır. Dış kutusu beyaz, yeşil ve mavi renklerinden oluşmaktadır.

Acnemix jel cilt üzerindeki sivilceleri tedavi edebilir. Aynı zamanda sivilce oluşumunu engelleyebilir. Bununla birlikte siyah nokta ve diğer bazı hafif cilt sorunlarına da yardımcı olabilir. Toplamda 4 parçadan oluşan Acnemix jelin içerisinde 1.6 gram eritromisin, karıştırmak için beyaz çubuk, 6 miligram %70 etil alkol yer almaktadır.

Acnemix Jel Ne İşe Yarar?

Acnemix jelin çok fazla sayıda kullanıcısı bulunmaktadır. Doktordan veya eczaneden temin edebileceğiniz bu jelin genel olarak sivilce tedavisinde kullanıldığı bilinmektedir. Bununla birlikte diğer tedavi edici özelliklerini sizlere aşağıda paylaştık.

 • Sivilce sorunlarınızı giderebilir.
 • Cildinizdeki bakterilerin oluşumunu engelleyebilir.
 • Akne vulgaris adındaki bakteriyi öldürür.
 • Yağ ve kiri temizleyebilir.
 • Sivilce izlerini gidermede kullanılabilir.
 • Siyah noktaları temizleyebilir.

Acnemix Jeli Kimler Kullanamaz?

Çok etkili düzeyde olan bu ilacı herkesin kullanması uygun değildir. Doktorunuz eğer sizlere bu ilacı önermediyse kullanmaktan uzak durunuz.

 • Jel içerisindeki etken ya da yardımcı maddelere alerjisi olan kişiler kullanamaz.
 • 12 yaş altındaki çocuklar kullanamaz.
 • Açık cilt yarası olan kişiler kullanamaz.
 • Kesik, güneş yanığı veya egzamalı bir cilde sahipseniz kullanamazsınız.
 • Gözünüz, dudağınız veya ağzınız içerisinde kullanamazsınız.
Acnemix Yüzde Ne Kadar Kalmalı

Acnemix Yüzde Ne Kadar Kalmalıdır?

Jeli yüzünüze sürdükten sonra ortalama olarak 2 saat boyunca temizlemeyiniz. 2 saat ve üstü süreler için Acnemix doğru bir şekilde etki gösterecektir. Jel, cildiniz üzerinde 2 saatten fazla kalmış olsa da herhangi bir sorun olmayacaktır fakat çok daha fazla uzun süre cildinizde bekletmeden yüzünüzü temizleyiniz.

Acnemix Jel Reçetesiz Alınabilir Mi?

Evet, jeli eczanelerden reçetesiz bir şekilde satın alabilirsiniz. Fakat doktorunuz yazmadığı için ücret ödemeniz gerekir.

Acnemix Jeli Aile Hekimi Yazabilir Mi?

Evet, yazabilir.

Acnemix Yüzde Tüylenme Yapar Mı?

Bu durum biraz sizin cildinizle alakalıdır. Eğer jel, cildinizde eksi yönde bir tepkime veriyorsa tüylenmeyle birlikte farklı sağlık sorunları da ortaya çıkabilir. Eğer tüylenme ve benzeri bir sorunla karşılaşırsanız doktorunuzdan yardım alabilirsiniz.

YouTube video

Genel kategorimize bakmayı unutmayın.

4.3/5 - 6 Kişi Değerlendirdi!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın