Adana Atatürk Stadyumu Nerede Nasıl Gidilir?

Adana Atatürk Stadyumu Nerede, Adana Atatürk Stadyumu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Adana Atatürk Stadyumu Nerede

Adana Atatürk Stadyumu Nerede

Adana Atatürk Stadyumu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Çarkıpare, 01790 Sarıçam/Adana olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Adana Atatürk Stadyumu Nasıl Gidilir

Adana Atatürk Stadyumu nasıl gidilir, Adana Atatürk Stadyumu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Adana Atatürk Stadyumu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
170Havutlu
197Aqualand
210Karayusuflu
113Eski Vilayet – Akkuyu Toki
116Yenidoğan – Balcalı / ATÜ
118Eski Vilayet – Balcalı
121Yeşiloba Toki – M1 – Balcalı -ATÜ
124BALCALI – M1 – ATÜ
140Balcalı – Akkuyu – M1 – Toki Evleri
144ATÜ – REAL
151ATÜ – Balcalı – M1
1602000 Evler – ATÜ
162Fevzipaşa – Hastaneler – Balcalı -Toki
155Balcali – Atü

Adana Atatürk Stadyumu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Aritma – 25 dk yürüme
Balcali Toki Özşahinoğlu Bulvari-66 dk yürüme
Çatalan Cd. 4a9 dk yürüme

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın