Adana Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir

Adana Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede, Adana Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede

Adana Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız İstiklal, Bakımyurdu Cd. No:188/1, 01010 Seyhan/Adana olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Adana Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir?

Adana Milli Eğitim Müdürlüğüne nasıl gidilir, Adana Milli Eğitim Müdürlüğü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Adana Milli Eğitim Müdürlüğü Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

161M1
ÖZEN 2Yeşilyurt
111DSİ TOKİ – E.VİLAYET
132Gülbahçesi – Hastaneler – Balcalı
157M1 – E.VİLAYET
158M1 – Osmangazi
174MERKEZ OTOGAR-MOBİLYACILAR SİTESİ
ÖZEN 3YENİBEY – ÇARŞI – Z.PAŞA – YEŞİLYURT – ŞEHİTLER BLV. – S.UYGULAMA
İTİMAT 1ÇARŞI – KANAL YURT – H.PARK – B.MANÇO – S.UYGULAMA
İTİMAT 3ÇARŞI – TELLİDERE – H.PARK – M.SIĞMAZ PTT – MEDLİNE HST.
İTİMAT 4ÇARŞI – TELLİDERE – HUZUREVİ – ESENTEPE – KURTTEPE
İTİMAT 6ÇARŞI – TELLİDERE – BLD. EVLERİ – RUHSAĞLIĞI – MEDLİNE HST.
İTİMAT 7ÇARŞI – TELLİDERE – PINAR – 2000 EVLER – ADANA KOOP – CARREFOURSA
130Hadırlı – Balcalı
133DAĞLIOĞLU – BALCALI
159ÇUKUROVA DEVLET HAST. – GÜLBAHÇESİ
176SALBAŞ – ÇİFTEMİNARE
177SALMAN – KARAYUSUFLU – ÇİFTEMİNARE
188Karaisalı – Çifte Minare
189ÇİFTE MİNARE – MÜRSELOĞLU

Adana Milli Eğitim Müdürlüğü İletişim

Telefon: 03222009300

Adana Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın